03

مراسم روح بخش قرائت دعای عرفه در ۲۰ نقطه شهرستان بشرویه برگزار شد

مراسم روح بخش قرائت دعای عرفه در ۲۰ نقطه شهرستان بشرویه برگزار شد

همزمان با فرارسیدن نهم ذی الحجه و روز عرفه، مراسم باشکوه و معنوی دعای عرفه با حضور اقشار مختلف مردم در20 نقطه شهرستان بشرویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام رضا بهشتی فر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه گفت:همزمان با فرارسیدن نهم ذی الحجه و روز عرفه، مراسم باشکوه و معنوی دعای عرفه با حضور اقشار مختلف مردم در۲۰ نقطه شهرستان بشرویه برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این مراسم عاشقان حسینی با حاجیان صحرای عرفات همنوا شده و با قرائت دعای عرفانی عرفه از درگاه خداوند متعال طلب رحمت و آمرزش کردند.

حجت‌الاسلام رضا بهشتی فر مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه در این خصوص اظهار داشت: حضور گسترده جوانان و نوجوانان در این مراسم نشان دهنده عشق و ارادت مردم ولایت مدار و مومن بشرویه به مراسم معنوی و شعائر دینی است که همه ساله در این مراسم حضور فعال دارند.

وی ادامه داد: حضور هرچه بیشتر جوانان در این مراسم امید دشمنان این نظام و انقلاب را به یـأس مبدل می سازد چرا که جوانان با حضور در این مجالس به بینش و بصیرت مذهبی می رسند و با نور الهی و پیروی از اهلبیت (ع) راه را از بیراهه می شناسند.

وی گفت: در چنین روزی خداوند متعال بندگانش را رسما به عبودیت خویش سفارش نموده و استجابت دعای بندگانش را با احسان و رحمت خود تضمین کرده است.

گفتنی است در این مراسم ضمن مداحی مداحان اهلبیت(ع)، حجت‌الاسلام حدادیان پیرامون روز عرفه مطالبی را ارائه کرد و حاضرین در این مراسم ضمن خواندن دعای عرفه برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان (عج) دعا کردند.

شایان ذکر است نظیر این مراسم با حضور روحانیون مستقر و طرح هجرت در ۲۰ نقطه این شهرستان، مسجد جامع، مسجد حضرت ابوالفضل، روستاهای غنی آباد، شهرک امام خمینی(ره)، رقه، موردستان، کرند و ارسک برگزار شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (94)
کد خبر: 6464
  • مراسم روح بخش قرائت دعای عرفه در ۲۰ نقطه شهرستان بشرویه برگزار شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71620                              ديروز: 2485                              امروز: 3474

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.