04

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین: غدیر مهم ترین حادثه در طول تاریخ است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین: غدیر مهم ترین حادثه در طول تاریخ است

حجت‌الاسلام ملک آبادی گفت:دشمنان،انقلاب زدایی از واژه هایی همچون آزادی و استقلال کشور،مقدسات و نهاد ها وشخصیت ها راکلید زده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام ملک آبادی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قاینات در همایش "جوانان انقلابی" شهرستان قاینات با تبریک فرارسیدن عید غدیر خم گفت: عید غدیرخم بزرگترین عید مسلمین است که باید نسل جوان ما با این عید بزرگ بیشتر آشنا شوند و عظمت این عید را بدانند.

وی گفت: اگر تاریخ اسلام را بررسی کنیم چند دوران در پیش روی ماست و یکی از این دوران ها بعثت پیامبر وجنگها و تحریم های مختلف دراین دوران بود.

ملک آبادی اضافه کرد:دوران بعد، دوران غدیر است که در واقع در سال دهم هجری اتفاق افتاد و در روز۱۸ ذی الحجه ودر روز غدیر پیامبر اسلام (ص) برای تکمیل رسالت حضرت علی(ع) را به‌عنوان مولای مسلمین معرفی کرد وحادثه غدیر مهم ترین حادثه در طول تاریخ و اسلام بود.

حجت‌الاسلام ملک آبادی ادامه داد: غدیر باید جشن گرفته شود واگر این روز پاس داشته نشود باید عمری در محرم به سر و سینه بزنیم.

وی عصر عاشورا را عصری دانست که فرزند پیامبر با خاندان خود در کربلا ذبح می شوند تا عَلم اسلام بلند باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه قاین دوران غیبت امام زمان (عج) ودوران شکوهمند انقلاب اسلامی را از دیگر حوادث تاریخ ذکر کرد و گفت:در حال حاضر دشمنان طرح انقلاب زدایی از نظام را کلید زده اند وعده ای غرب، قبله آنها شده است ودر شبکه های اجتماعی علیه نظام شایعه پراکنی می‌کنند.

وی انقلاب زدایی از واژه هایی همچون آزادی و استقلال کشور،انقلاب زدایی از مقدسات وانقلاب زدایی از نهاد ها وشخصیت ها را از طرفند های دشمن عنوان کرد و گفت:انتظار از یک فرد مومن انقلابی این است که انقلاب را بشناسد و شاخصه های انقلابی را بداند.

حجت‌الاسلام ملک آبادی در پایان گفت: شاخص های انقلابی گری باید توسط کسی تعیین شود که خودش جزء دست اندرکاران و به ثمر رسانندگان این نظام باشد.

وی پایبندی به ارزشهای اساسی اسلام وانقلاب،پایبندی به مبانی اصولی انقلاب،استقلال،تقوای دینی و سیاسی و دشمن شناسی را از شاخصه های انقلاب برشمرد و گفت:دشمنان ما با برنامه ریزی به دنبال نا امیدی مردم از نظام است و ان شاء الله هرگز به این خواسته خود نخواهد رسید و و پرچم اسلام توسط نائب برحق امام زمان (عج) به دست صاحب اصلیش خواهد رسید.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (89)
کد خبر: 6470
  • مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین: غدیر مهم ترین حادثه در طول تاریخ است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71334                              ديروز: 2485                              امروز: 3188

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.