04

پیام تبریک سازمان تبلیغات اسلامی به مناسبت میلاد امام هادی(ع)

پیام تبریک سازمان تبلیغات اسلامی به مناسبت میلاد امام هادی(ع)

روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی به مناسبت سالروز میلاد حضرت امام علی النقی (ع )، این روز را به همه شیفتگان راه ولایت و امامت تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی در این پیام آمده است: هنگامی که نامش را برزبانمان می‌رانیم آمیزه‌ای از احساس تعالی و شکوه در قلب‌‌هایمان می‌نشیند. نقشی که محبت و دوستی او را پیوسته در رگانمان به دوردست‌ترین منافذ جسم و جان می‌رساند و حاصل این پیوند چیزی نیست جز فروزان‌تر شدن آتش عشق ولایت او که به مثابه‌ی میراثی پرارج در سینه‌هایمان جاوید شده ‌است. دل‌های دوستداران او جایی است که وسعت صد افلاک در برابرش بهایی ندارد، دل‌های ما جایی است که قرن‌های دیرینه میزبان وجودی بزرگوار و باعظمت است؛ وجودی که تا بوده، سرچشمه‌ی پاک مهر و لطف و عطوفت بوده است.محل حضورش مَهبط فرشتگان عالم قدس است و خاک پای او توتیای چشم‌شان و چه مفاخره‌ای عظیم در میانشان برای این اقبال بلند برپاست. خشنودی او چشمه‌ی خورشید رضای الهی است همان‌گونه که کرمش منبع لایزال جوشش فیض و کرامت است.در ازدحام حجاب‌ها و تیرگی‌ها تنها نور است که قدرت هدایت دارد و معرفت اهل‌‌بیت روح و جان بی‌تاب هر شیعه‌ی آزاده را سرشار از معارف نورانی می‌کند. انوار جهان‌تاب معرفتشان انسانی را که از سراپرده‌ی عالم قدس بر این منزل طبیعت هبوط یافته، می‌گیرد تا حجاب‌ها را از دیدگانش بزداید و در پرتوش شاهراه سعادت را از بیراهه‌های ظلمت به وی بازشناساند.

نام آن حضرت - علی - کنیه آن امام همام «ابوالحسن » و لقبهای مشهور آن حضرت«هادی » و « نقی» بود. حضرت امام هادی (ع ) پس از پدر بزرگوارش در سن ۸سالگی به مقام امامت رسید و دوران امامتش ۳۳ سال بود. حضرت امام علی النقی دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت در رساندن روشن دلان به سرچشمه‌ی حقیقت و ارائه طریق حق همچون خورشیدی تابناک می‌درخشد و دل‌های مشتاقان راه ولایت را نور و گرمی می‌بخشد.

سازمان تبلیغات اسلامی میلاد حضرت امام هادی (ع ) را به ملت مسلمان ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند پیروزی و اعتلای ایران اسلامی را به رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای مسئلت می‌کند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (97)
کد خبر: 6474
  • پیام تبریک سازمان تبلیغات اسلامی به مناسبت میلاد امام هادی(ع)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 85486                              ديروز: 3662                              امروز: 2880

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.