08

افتتاح پروژه دارالقرآن وزینبیه روستای پخت از توابع شهرستان سربیشه

افتتاح پروژه دارالقرآن وزینبیه روستای پخت از توابع شهرستان سربیشه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه در دومین روز از هفته دولت،در افتتاح ساختمان دارالقرآن روستای پخت که با حضور فرماندار وجمعی ازمدیران شهرستان برگزار شد،شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حسین رضوانی فرد رابط خبری اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از شرکت حجت‌الاسلام حسن صفری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه در دومین روز از هفته دولت، در افتتاح ساختمان دارالقرآن وزینبیه هیئت سجادیه روستای پخت از توابع شهرستان سربیشه که با حضور فرماندار وجمعی از مدیران شهرستان برگزار شد، خبرداد.

حجت‌الاسلام حسن صفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه در حاشیه این مراسم ضمن تبریک دهه امامت وولایت وهفته دولت گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، وقف به یک راهکار عملی برای امدادرسانی به اجتماع و حکومت اسلامی تبدیل شده است.

وی با تاکید بر گسترش فرهنگ وقف در نظام اسلامی خاطر نشان کرد: اگر ملاحظه کنید رقبات و موقوفات فراوانی با موضوعات گوناگون، بر گرفته‌ از فرهنگ نبوی و علوی از سابق در کشور وجود داشته است و امروز نه زور ابرقدرت‌ها و نه حربه تبلیغات مسموم استکبار جهانی نتوانسته است، مردم را از این حرکت عظیم خداپسندانه باز دارد و در کنار آن ما شاهد هستیم موقوفات روز به روز در حال گسترش، توسعه و نوآوری است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه گفت: این مکان توسط هیئت سجادیه روستای پخت با همکاری خیرین با زیربنای ۲۵۰ متر مربع وهزینه ۱۵۰ میلیون تومان ساخته شده است، وجهت استفاده عموم، تحت عنوان دارالقرآن وزینبیه وقف گردیده است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (127)
کد خبر: 6484
  • افتتاح پروژه دارالقرآن وزینبیه روستای پخت از توابع شهرستان سربیشه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 85433                              ديروز: 3662                              امروز: 2827

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.