07

برگزاری نشست مشترک ماهانه شورا و مسئولین هیئات مذهبی شهرستان فردوس

برگزاری نشست مشترک ماهانه شورا و مسئولین هیئات مذهبی شهرستان فردوس

سومین نشست ماهانه شورا و هیئت امنای هیئات مذهبی فردوس در دهه امامت و ولایت و با حضور امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی به میزبانی هیئت فدائیان موسی بن جعفر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی اسماعیل کمال، کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی هدف از برگزاری این نشست ها را ایجاد همدلی و وحدت بیش از پیش بین خادمین و هیئت امنای هیئات مذهبی شهرستان فردوس و برنامه ریزی برای مناسبت های پیش رو بیان کرد.

وی خاطر نشان کرد: پیرو مصوبه شورای هیئات مذهبی شهرستان فردوس جلسات ماهانه بصورت چرخشی به میزبانی هیئات مذهبی برگزار می‌شود که در این جلسات بصورت تخصصی در مورد مسائل و مشکلات هیئات مذهبی بحث و تبادل نظر مانجام می‌شود.

حجت‌الاسلام اسماعیل کمال افزود: برنامه های سومین نشست مشترک هیئات مذهبی با تلاوت کلام الله مجید آغاز و سپس از بیانات حجت‌الاسلام بابایی امام جمعه فردوس و مداحی حاج ذبیح اله آدمی حاضرین مستفیض شدند.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام حسن آزاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی فردوس ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و میلاد امام هادی (علیه السلام) نکاتی در مورد اهمیت و جایگاه غدیر بیان کرد و در پایان نیز سید مهدی میررضوی، مسئول شورای هیئات مذهبی این فردوس نکاتی در مورد آسیب های عزاداری و مراسم جشن ایراد کرد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (91)
کد خبر: 6491
  • برگزاری نشست مشترک ماهانه شورا و مسئولین هیئات مذهبی شهرستان فردوس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 81097                              ديروز: 2372                              امروز: 10

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.