10

اختتامیه کلاس های اوقات و فراغت خواهران فردوس برگزار شد

اختتامیه کلاس های اوقات و فراغت خواهران فردوس برگزار شد

رابط اوقات فراغت فردوس از برگزاری اختتامیه کلاس های اوقات فراغت خواهران در مؤسسه ریحانه النبی (سلام الله علیها) این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمدرضا مرادی رابط اوقات فراغت اداره تبلیغات اسلامی فردوس با اشاره به برگزاری طرح اوقات فراغت در سطح شهرستان گفت: اداره تبلیغات اسلامی فردوس در تابستان امسال برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و آشنایی آنان با احکام و معارف دینی اقدام به برگزاری طرح ها و کلاس های متنوعی کرد.

وی برگزاری کلاس های فرهنگی را برای نوجوانان و جوانان مفید ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: کلاس های فرهنگی در قالب احکام، قصه های قرآنی، گفتمان دینی، اردوهای زیارتی، ادعیه، برنامه های فرهنگی ورزشی و جلسات پرسش و پاسخ برگزار شد.

حجت‌الاسلام مرادی اضافه کرد: در طرح های هسته های فرهنگی جوان، طرح بوستان معرفت و طرح اوقات فراغت ۳۲۰ نفر شرکت کردند که این طرح در شهرستان فردوس از ۱۰ تیرماه آغاز شد و در ۱۰ شهریور به پایان رسید.

وی با اشاره به سهمیه امسال افزود: این طرح در ۱۶ پایگاه در دو گروه هسته جوانان و بوستان معرفت نوجوانان برگزار شد که باعث ترویج فرهنگ و معارف قرآنی در کلاس های تابستانی سبب رشد و بلوغ فکری در بین نوجوانان و جوانان شد.

رابط اوقات فراغت فردوس تصریح کرد: مربیان این طرح از روحانیون مستقر و مبلغین بومی خواهر و برادر سازمان تبلیغات بودند که در کلاس ها نقش موثری را داشتند.

حجت‌الاسلام مرادی با اشاره به پایان یافتن طرح اوقات فراغت و کلاس های تابستانی گفت: مراسم اختتامیه این طرح در مؤسسه ریحانه النبی شهرستان فردوس با حضور مادران و مربیان دانش آموزان شرکت کننده در طرح تابستانی برگزار شد و به تعدادی از دانش آموزان فعال و نمونه هدایایی اهدا شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (95)
کد خبر: 6513
  • اختتامیه کلاس های اوقات و فراغت خواهران فردوس برگزار شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 81231                              ديروز: 2372                              امروز: 144

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.