07

امام جمعه درمیان: امنیت مرزها ارمغان وحدت است

امام جمعه درمیان: امنیت مرزها ارمغان وحدت است

بیرجند- امام جمعه درمیان گفت: امنیت مرزها ارمغان وحدت اقوام و مذاهب مختلف در خراسان جنوبی و سایر استان های مرزی است.

حجت الاسلام مصیب خزاعی صبح سه شنبه در اجلاسیه کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی  اظهار کرد: هر چند از وحدت و امنیت در خراسان جنوبی و ایران بسیار سخن گفته ایم ولی باید مراقب آسیب نرسیدن به این وحدت باشیم.

وی بیان کرد: امروزه دشمن برنامه های عدیده ای برای از بین بردن وحدت شیعه و سنی، ایران و سایر کشورهای اسلامی و اقوام مختلف ریخته است.

امام جمعه درمیان با اشاره به اینکه امنیت مرزها ارمغان وحدت اقوام و مذاهب مختلف در خراسان جنوبی و سایر استان های مرزی است، ادامه داد: خون شیعه و سنی در کنار هم در راستای حفظ وطن ریخته شد.

خزاعی با اشاره به خدمات انقلاب اسلامی و دولت به منطقه درمیان افزود: گازرسانی به ۲۰ روستا و آب رسانی به چندین روستای مهم منطقه در سال جاری از جمله این خدمات است.

وی گفت: در منطقه درمیان روستاهایی وجود دارد که حدود ۱۰ خانوار از آن کوچ کرده اند که یک آسیب محسوب شده و باید برای رفع آن برنامه ریزی کرد.

امام جمعه درمیان اظهار کرد: اگر خانواده ای از یک روستای مرزی کوچ کند باید چند نیروی نظامی برای تأمین امنیت منطقه  آنجا مستقر شود.

خزاعی با اشاره به ضرورت رعایت عدالت از جنبه های مختلف بین شیعه و سنی یادآور شد: از هر اقدامی که موجب ماندگاری مردم در روستاهای مرزی می شود نباید غفلت کنیم.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (86)
کد خبر: 6518
  • امام جمعه درمیان: امنیت مرزها ارمغان وحدت است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 73677                              ديروز: 1                              امروز: 1487

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.