17

به مناسبت دهه اول محرم ۱۰۰ مبلغ دینی به نقاط مختلف شهرستان قاین اعزام می شوند

به مناسبت دهه اول محرم ۱۰۰ مبلغ دینی به نقاط مختلف شهرستان قاین اعزام می شوند

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از اعزام بیش از 100 مبلغ دینی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان به مناسبت دهه اول ماه محرم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام مهدی صحراگرد، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از اعزام بیش از ۱۰۰ مبلغ دینی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان به مناسبت دهه اول ماه محرم خبر داد.

حجت‌الاسلام صحراگرد تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ مبلغ بومی و غیر بومی در دهه اول ماه محرم به مساجد و حسینیه های شهری و روستایی شهرستان قاین اعزام می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: اقامه نماز جماعت، سخنرانی، وعظ و خطابه، برنامه های مذهبی،فرهنگی و تبلیغی در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی، تشکیل کلاس های قرآنی، احکام، مباحث مشاوره و اخلاق و... از جمله فعالیت های مبلغان اعزامی است.

حجت‌الاسلام صحراگرد تصریح کرد: محرم ماه نهضت بزرگ سید شهیدان و سرور اولیای خدا ست، که با قیام خود در مقابل طاغوت، تعلیم سازندگی و کوبندگی به بشر داد و این خود سرلوحه تعلیمات اسلام برای ملت ها است.

وی اظهار داشت: روحانیون باید بتوانند نقش روشنگری، تبیین و بصیرت افزایی خود را از مسائل روز و تطبیق آن با حادثه عاشورا و سیره ائمه اطهار را به خوبی در مجالس محرم ایفا کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (62)
کد خبر: 6543
  • به مناسبت دهه اول محرم ۱۰۰ مبلغ دینی به نقاط مختلف شهرستان قاین اعزام می شوند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76939                              ديروز: 2599                              امروز: 1077

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.