18

برگزاری مراسم تجلیل از فعالان دهه ولایت و امامت در مسجد حضرت حجت(عج)شهرستان بشرویه

برگزاری مراسم تجلیل از فعالان دهه ولایت و امامت در مسجد حضرت حجت(عج)شهرستان بشرویه

به همت روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه، مراسم تجلیل از فعالان غدیر در مسجد حضرت حجت (عج) این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، به همت حجت‌ الاسلام مهدی نظری، روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه، مراسم تجلیل از فعالان غدیر در مسجد حضرت حجت (عج) این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام نظری با تقدیر از همکاری تمامی ادارات در برپایی عید غدیر و دهه ولایت بیان کرد: ولایت مهترین بحث در دین اسلام است و ولایت امیرالمومنین دژ محکمی است که هر کسی وارد آن شود ایمن خواهد بود.

وی افزود: جایگاه ولایت آنقدر بالاست که ثمره تلاش های تمامی پیامبران محسوب می‌شود و میوه درخت انبیا الهی امامت است و در این زمینه هر کسی کوتاهی کند خودش به همان انداره ضرر خواهد کرد و بی شک رساندن پیام غدیر یک وظیفه مسلمانی و خارج از سازمانی است.

وی با تاکید بر اینکه رساندن پیام غدیر بر عهده تک تک افراد شیعه در هر سمت و جایگاهی است گفت:باید پیام غدیر در نسل های آینده جریان دار باشد و با آسیب شناسی برنامه ها تلاش شود تا نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف گردد.

نظری در پایان با تذکر این مطلب که غدیر در یک شب و یک روز خلاصه نمی شود گفت: انچه باید در نظر داشت اینکه دهه ولایت و غدیر تنها به یک شب خلاصه نمی شود بلکه غدیر در طول ۳ روز در دوران پیامبر ادامه داشته و باید شهرستان مذهبی بشروبه به گونه ای در این ایام نمود داشته باشد که در شان دهه ولایت و غدیر باشد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (79)
کد خبر: 6545
  • برگزاری مراسم تجلیل از فعالان دهه ولایت و امامت در مسجد حضرت حجت(عج)شهرستان بشرویه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 59030                              ديروز: 1756                              امروز: 904

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.