15

فرقه های انحرافی به دنبال مناسبت سازی در تقویم شیعه هستند

فرقه های انحرافی به دنبال مناسبت سازی در تقویم شیعه هستند
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند نسبت به تلاش فرقه های انحرافی برای مناسبت سازی جعلی در تقویم شیعه هشدار داد.

حجت الاسلام مظفر رجب زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند، در کارگاه آموزشی ویژه هیئات مذهبی شهرستان مرند نسبت به برنامه های فرقه های انحرافی ویژه هیئات مذهبی هشدار داد و اظهار داشت: برخی جریان های انحرافی، برای ترویج قمه زنی، در ایام ماه محرم در بین برخی هیئات مذهبی اقدام به پخش قمه و شمشیر و کفن می کنند، تا اهداف هیئت ها را به انحراف بکشانند.

وی افزود: دشمنان در حال ترویج این عقیده هستند که شمشیر و قمه را به عنوان نماد سلاح امام زمان(عج) بر سر خود بزنیم، جای سوال است که چرا آن ها اقدام به پخش زیارت اربعین نمی کنند؟ چرا که امام حسین(ع) و شیعه با آن تبلیغ می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند نسبت به مناسبت سازی علیه مکتب تشیع هشدار داد و گفت: دشمنان می خواهند با مناسبت سازی، شیعه را به عنوان گروه افراطی معرفی کنند که مکتب تشیع، چیزی جزء گریه و قمه زدن چیز دیگری ندارد و به دنبال این جریان، ایام صادقیه، ایام تقویه، ایام فاطمیه اول، ایام فاطمیه دوم و... را تبلیغ می کنند و برخی شبکه های ماهواره ای نیز این اقدام آن ها را ترویج می کند.

حجت الاسلام رجب زاده همچنین با بیان اینکه پیاده روی اربعین یکی از تاثیرگذارترین حرکت های مکتب تشیع است، ادامه داد: فرقه های منحرف همزمان با ایام پیاده روی اربعین، دست به مناسبت سازی به نام «جاماندگان از اربعین» کرده و در برخی شهرها پیاده روی های اربعین راه می اندازند تا اذهان و توجه عمومی را از پیاده روی میلیونی اربعین دور کنند.

وی با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغان، تفسیر آیات قرآن در هیئات مذهبی را گسترش دهند، تاکید کرد: خالی سازی عزاداری های محرم از محتوای غنی، یکی از اهداف و توطئه های دشمنان علیه مکتب تشیع است.منبع: حوزه


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (93)
کد خبر: 6550
  • فرقه های انحرافی به دنبال مناسبت سازی در تقویم شیعه هستند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 94168                              ديروز: 3850                              امروز: 3348

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.