20

برنامه ریزی اربعین ۹۷ با حضور اعضای ستاد عتبات عالیات شهرستان سرایان

برنامه ریزی اربعین ۹۷ با حضور اعضای ستاد عتبات عالیات شهرستان سرایان

جلسه برنامه ریزی اربعین 97 ستاد عتبات عالیات شهرستان سرایان با حضور امام جمعه وسایر اعضای آن در محل دفتر نهاد امامت جمعه این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،حجت‌الاسلام سهرابی نژاد، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرایان اظهار داشت: جلسه بازسازی ستاد عتبات عالیات شهرستان سرایان با حضور امام جمعه وسایر اعضای آن در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

وی گفت: در این جلسه پس از تلاوت ایاتی چند از کلام الله مجید، حجت‌الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان ضمن تبریک ایام ذی الحجه وضمن تشکر از حضور اعضای ستاد عتبات عالیات در شهرستان سرایان و فعالیت های انجام شده توسط انان بیان داشت: یکی از بهترین توفیقات انجام شده ای که نصیب شما بزرگواران گردیده است تلاش در جهت کمک به بازسازی ستاد عتبات عالیات واحیاء جایگاه های اهل بیت عصمت وطهارت (ع) است که شما عزیزان در این مسیر قدم بر داشته وبا تلاش ها وکمک های بی دریغ خود زمینه ساز بهترین باقیات وصالحات دنیوی واخروی خود نیز می باشید.

وی گفت: بهترین کشتی نجات دنیا امام حسین (ع) است. و از مردم شهرستان نیز تقاضا داشت که همواره همچون سال های قبل در سال جدید نیز در جهت کمک های مادی ومعنوی خود برای برپایی اربعین حسینی گام بردارند وخود وخانواده هایشان را نیز بیمه اهل بیت نمایند.

در ادامه جلسه نیز حسن پور دبیر ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان سرایان ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در سطح شهرستان سرایان در سال گذشته داشت.به این نکته هم اشاره کرد، که امسال صندوقهایی برای کمک به اربعین امام حسین (ع) دربین مردم شهرستان توزیع شده ودر اربعین هرسال جمع آوری می‌شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (107)
کد خبر: 6567
  • برنامه ریزی اربعین ۹۷ با حضور اعضای ستاد عتبات عالیات شهرستان سرایان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 85420                              ديروز: 3662                              امروز: 2814

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.