24

اعزام ۷۰ مبلغ دینی به مناسبت دهه اول محرم در شهرستان درمیان

اعزام ۷۰ مبلغ دینی به مناسبت دهه اول محرم در شهرستان درمیان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان گفت: اعزام 70 مبلغ و مبلغه دینی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان به مناسبت دهه اول ماه محرم انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان گفت: به همت وتلاش واحد اعزام مبلغ این اداره اعزام ۷۰ نفرمبلغ و مبلغه دینی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان به مناسبت دهه اول ماه محرم انجام شد.

حجت‌الاسلام نودهی، تصریح کرد: بیش از ۷۰ روحانی مستقر، طرح هجرت، بومی و اعزامی و خواهران مبلغه در دهه اول ماه محرم به مساجد و حسینیه های شهری و روستایی شهرستان درمیان اعزام شده اند، که به انجام امور تبلیغی در دهه اول محرم می پردازند.

وی خاطر نشان کرد: اقامه نماز جماعت، سخنرانی، وعظ و خطابه، برنامه های مذهبی،فرهنگی و تبلیغی در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی، تشکیل کلاس های قرآنی، احکام، مباحث مشاوره و اخلاق و... از جمله فعالیت های مبلغان اعزامی است.

وی اظهار داشت: روحانیون باید بتوانند نقش روشنگری، تبیین و بصیرت افزایی خود را از مسائل روز و تطبیق آن با حادثه عاشورا و سیره ائمه اطهار را به خوبی در مجالس محرم ایفا کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (67)
کد خبر: 6574
  • اعزام ۷۰ مبلغ دینی به مناسبت دهه اول محرم در شهرستان درمیان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 73789                              ديروز: 1                              امروز: 1599

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.