30

تکامل انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

تکامل انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: از نظر گستردگی ابزار‌های تبلیغاتی، شبه‌افکنی‌ها و رواج شایعات در یکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخ بشری قرار گرفته‌ایم.

نصرت‌الله لطفی در نشست خبری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی برای اعلام برنامه‌های این شورا برای هفته «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» افزود: کودتای ۲۸ مرداد، تبدیل سفارتخانه به جاسوس‌خانه، بلوکه کردن اموال و دارایی‌ها، قائله ۷۸، فتنه ۸۸، اغتشاش‌های سال ۹۶، فشار‌های اقتصادی و روانی و تحریم‌ها با هدف به زانو درآوردن مردم از جمله اقدامات دولتمردان آمریکایی علیه ملت ایران بوده است.

وی با بیان اینکه آمریکا در رأس نقض کنندگان حقوق بشر است، گفت: نباید اجازه داد این کشور، جمهوری اسلامی ایران را متهم به نقض حقوق بشر کند.

لطفی افزود: جدا کردن کودکان از والدینشان و نگهداری آن‌ها در قفس در مرز‌های آمریکا به عنوان آخرین نمونه نقض حقوق بشر از سوی این کشور است.

وی گفت: در بازه زمانی ۶ تا ۱۲ تیر در سال‌های مختلف اقداماتی چون ترور نافرجام مقام معظم رهبری، انفجار حزب جمهوری اسلامی، بمباران شیمیایی سردشت و حلبچه با ۱۱۰ هزار شهید و ۸ هزار مجروح، ترور شهید کچویی و شهید آیت‌الله صدوقی، آمریکا علیه ایران انجام داده است.

لطفی افزود: یکی دیگر از اقدامات تروریستی، سقوط هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران توسط ناو آمریکایی در ۱۲ تیر، که به قربانی شدن مسافران از جمله ۶۶ کودک و ۵۰ زن منجر شد که دولت آمریکا نه تنها از این اقدام عذرخواهی نکرد بلکه از فرمانده ناو تمجید کرد.

وی از برپایی مراسم بازخوانی، جنایت انفجار حزب جمهوری اسلامی در همه استان‌ها در روز ۷ تیر و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای این انفجار حزب جمهوری در ۱۶ استان خبر داد.

لطفی تأکید کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی برای اعلام بلوغ و تکامل این انقلاب و تبیین کارنامه نظام برای مردم است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: دشمن، برای دلسرد کردن مردم و تطهیر نظام ستم‌شاهی تلاش می‌کند.

وی ادامه داد: باید از فرصت چهل سالگی انقلاب استفاده و زمینه رشد و نشاط بیشتر برای بالندگی نظام فراهم کرد.

لطفی گفت: ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مهر پارسال با حضور مقامات لشکری و کشوری از همه ارکان نظام آغاز به کار کرده است، این ستاد به دو شیوه آیینی و تبیینی عمل خواهد کرد.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (17)
کد خبر: 6594
  • تکامل انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71580                              ديروز: 2798                              امروز: 2832

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2018) محفوظ می باشد.