31

هیئت های مذهبی بزرگترین و پرمخاطب ترین تشکل های عالم هستند

هیئت های مذهبی بزرگترین و پرمخاطب ترین تشکل های عالم هستند

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت:هیئات مذهبی بزرگترین و مهم ترین و پرمخاطب ترین و تاثیر گذارترین تشکل های عالم هستند و باید از این فرصت ها برای آگاه سازی مردم استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام احمد رضایی مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در همایش طلایه داران تبلیغ شهرستان قاین اظهار کرد: اهل بیت (ع) وسیله نجات هستند و آنهایی که امروز از کشتی اهل بیت (ع) پیاده هستند پایان کارشان هلاکت است. 
وی با اشاره به برگزاری مراسم مذهبی بیان داشت: مجالس اهل بیت (ع) و در این ایام هم برگزاری محافل امام حسین (ع) یک فضای ذکر و وصل شدن به اهل بیت (ع) است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به ظرفیت های بسیار خوبی که هیئات مذهبی دارند گفت: هیئات مذهبی بزرگترین و مهم ترین و پرمخاطب ترین و تاثیر گذارترین تشکل های عالم هستند و باید از این فرصت ها برای آگاه سازی مردم استفاده شود.

وی ادامه داد: شکل گیری یک شورای فرهنگی در هر هیئت مذهبی می تواند به افزایش کیفیت برنامه‌ها کمک شایانی کند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد و همان طور که رهبری فرمودند در میدان جنگ اقتصادی و بالاتر از آن جنگ رسانه ای قرار داریم و دشمنان هم به این موضوعات دامن زده اند و در حالی که وحشیانه ترین اقدامات را انجام می دهداما آن ور آب را گل و بلبل نشان می دهند وکشور ما را به گونه ای ترسیم می‌کنند که انگار در طول این ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق خاصی رخ نداده است.

وی با تاکید بر آگاه سازی مردم از سوی روحانیون به خصوص درایام ماه محرم گفت: امید را باید در بین مردم نهادینه کنید و آنها را به آینده امیدوار کنید.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (68)
کد خبر: 6611
  • هیئت های مذهبی بزرگترین و پرمخاطب ترین تشکل های عالم هستند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71513                              ديروز: 2485                              امروز: 3367

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.