31

شاخصه اصلی جمهوری اسلامی استقلال است/ باید از واقعه عاشورا درس گرفت

شاخصه اصلی جمهوری اسلامی استقلال است/ باید از واقعه عاشورا درس گرفت
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز شاخصه اصلی جمهوری اسلامی استقلال است استکبار جهانی نیز استقلال ما را برنمی‌تابد و بعد از ۴۰ سال به وعده های چند ماهه اکتفا می‌کند وعده هایی که عملی نخواهد شد.


آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح خراسان جنوبی، اظهار کرد: افتخار بزرگ نیروهای مسلح ایران نسبت به نیروهای مسلح دیگر کشورها برخورداری از ایمان است که به صورت هدفمند از آرمانهای ایمانی و جامعه ایمانی خود دفاع می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورها به دلیل عدم استقلال و آرمان، نیروهای مسلح آنان مجری برنامه های ظالمانه هستند، بیان کرد: ذلت بعضی از کشورها نیز به خاطر عدم استقلال بوده و اینکه برخی از کشورها می‌گویند اینها گاو شیر ده م اهستند و تا شیر می‌دهند انها را می‌دوشیم و بعد سر می‌بریم و به این صورت است که نیروهای مسلح آنها مجری قوانین ظلم و بیگانگان هستند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: در گذشته تاریخ نیز آثار شوم سلطه بیگانگان و ظلم وجود داشته واقعه عاشورا نیز نمونه ای از ظلم و ستم بوده است.

 

آیت الله عبادی گفت: قدرت نفوذ بیگانه آن قدر تاثیر دارد که اگر نسبت به آن آگاه نباشیم و تحت تاثیر نفوذ قرار گیریم باعث قتل عام خواهد شد همانگونه که واقعه کربلا در نتیجه نفوذ بیگانگان باعث قتل عام اصحاب امام حسین(ع) و خود این امام همام شد.

 

وی با بیان اینکه امروز شاخصه اصلی جمهوری اسلامی استقلال است، اظهار کرد: استکبار جهانی نیز استقلال ما را برنمی‌تابد و بعد از ۴۰ سال به وعده‌های چند ماهه اکتفا می‌کند وعده‌هایی که عملی نخواهد شد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن با مکر و حیله با ایجاد جنگ‌های روانی و اهرم‌های اقتصادی می‌خواهد استقلال ما را از ما بگیرد اما باید این را بداند که در این صحنه ناکام خواهد ماند و مردم ما از مکر و حیله دشمن سرافراز بیرون خواهند آمد.

 

آیت الله عبادی عنوان کرد: دشمن می‌خواهد مشکلات ما را که قابل حل است به عنوان لاینحل جلوه دهد در این شرایط وظیفه مردم این است که نسبت به مکر و حیله دشمن بصیرت داشته و آگاه باشند که تحت تاثیر تفکرات شوم آنها قرار نگیرند.

 

وی خاطر نشان کرد: جاهایی که در تاریخ از مردم ساده لوحی دیده شد دچار ضرر و زیان شدیم امروز نیز با مکر و حیله دشمن مواجه ایم که باید بیدار و آگاه باشیم.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن می‌داند که از عهده قدرت دفاعی و نظامی ما بر نمی‌آید اما با مکر و حیله روی برخی از افراد ضعیف النفس تاثیر می‌گذارد.

 

آیت الله عبادی تصریح کرد: ما باید از واقعه عاشورا درس بگیریم و با هوشیاری در همه صحنه‌ها مراقب دشمن باشیم.

 

امیر علی اکبر عباسی تجدد فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی نیز در این مراسم اظهار کرد: مقاومت مردم ما در هشت سال دفاع مقدس نشان از قدرت کشور ایران است.

 

وی افزود: افتخارات دفاع مقدس متعلق به همه مردم ایران است نه قشر خاصی چرا که همه مردم ایران با رهبری امام خمینی (ره) از جان و دل مایه گذاشته و از این کشور دفاع کردند.

 

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی بیان کرد: اکنون با وجود رهبر مدبر و آگاه و هوشیاری نیروهای مسلح احدی جرأت جسارت به کشور ایران را ندارد.

 

عباسی تجدد گفت: هم اکنون نیز مردم ایران با رهنمود های رهبر فرزانه که الگوی استکبار ستیزی در عالم است از خطرات بیرون آمده و خواهیم آمد.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (34)
کد خبر: 6615
  • شاخصه اصلی جمهوری اسلامی استقلال است/ باید از واقعه عاشورا درس گرفت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 60152                              ديروز: 2955                              امروز: 617

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.