01

تبلیغ جریان انحرافی احمد الحسن در اسنپ

تبلیغ جریان انحرافی احمد الحسن در اسنپ
تبلیغات جریان انحرافی احمد الحسن بصری در اسنپ شگرد جدید تبلیغاتی این جریان وابسته به حزب بعث عراق است.


احمد بن اسماعیل که اعدای می کند احمد الحسن است، خود را فرزند امام زمان معرفی کرده و بر اساس روایتی جعلی ادعا می کند که مهدی اول است و برای امام زمان از مردم بیعت می گیرد. او انحرافات فراوانی در اعتقادات خود دارد تا جایی که حوزه های علمیه که سابقه ای هزار ساله دارند را رد می کند.

این جریان انحرافی از هر راهی برای تبلیغات خود استفاده می کند. اخیرا از طریق اسنپ(تاکسی اینترنتی) مشغول به فعالیت شده اند و رانندگانی را جهت تبلیغ اندیشه های خود وارد اسنپ کرده و از آن طریق مسافران را ترقیب به پیوستن به جریان احمد الحسن می کنند. آنها وقایع اخیر بصره و حمله به سفارت ایران را دلیل بر حقانیت خود قلمداد کرده به مسافران اینگونه القا می کنند که جنگ بصره نشانه ظهور احمد الحسن است. آنها همراه خود جزوه ها و صوت احمد الحسن را دارند و در مواقع لزوم آن جزوه ها را در اختیار مسافران قرار داده و صوت او را پخش می کنند، تا بلکه بتوانند آنها را جذب احمد الحسن کنند.

اگر چه مردم هوشیار هستند و می توانند انحرافات این ادعا را تشخیص دهند، اما با این وجود نمی توان بی تفاوت از کنار این موضوع گذشت، چرا که باز هم افرادی هستند که اطلاعات کافی ندارند و به راحتی گرفتار دام این شیادان می شوند.از این رو لازم است مسئولین در این خصوص دقت لازم را به خرج داده پیگیر همچین مواردی شوند.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (97)
کد خبر: 6631
  • تبلیغ جریان انحرافی احمد الحسن در اسنپ

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 73608                              ديروز: 1                              امروز: 1418

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.