04

موفقیت ۱۱ نفر از فعالان قرآنی خراسان جنوبی در آزمون تخصصی تربیت داور

موفقیت ۱۱ نفر از فعالان قرآنی خراسان جنوبی در آزمون تخصصی تربیت داور

رئیس اداره قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: ۱۱ نفر از فعالان قرآنی خراسان جنوبی در آزمون تخصصی تربیت داور قرآن قبول قطعی شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حسن سلمانی، رئیس اداره قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: نتایج آزمون تربیت داور قرآن کریم که در تابستان برگزار شد اعلام شده است.

مسئول اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: این دوره در رشته‌های حسن حفظ، تجوید، صوت و لحن با حضور اساتید طراز اول کشوری چون استاد موسوی بلده، آقایی و یار احمدی برگزار شد.

سلمانی ادامه داد: در آزمون نهایی رشته حسن حفظ ۱۷ نفر، صوت ۱۲ نفر، لحن ۱۰ نفر و تجوید ۱۹ نفر شرکت کردند که در نهایت ۱۱ نفر قبول قطعی این آزمون شدند.

وی افزود: البته برای آن دسته از افرادی که حد نصاب را کسب نکرده ولی نمره شان نزدیک به حد نصاب است تقاضای برگزاری آزمون مجدد کرده‌ایم تا ان شاء الله افراد بیشتری بتوانند قبول این آزمون شناخته شوند.

مسئول اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: افرادی که قبول قطعی شده‌اند مدارک خود را به مرکز ارسال کرده تا گواهی داوری آنان صادر شود و بعد از آن می‌توانند در مسابقات استانی داوری مسابقات را برعهده گیرند.

سلمانی با اشاره به اینکه در این دوره در رشته تجوید قبول قطعی نداشته‌ایم، اظهار کرد: این مسئله نشان دهنده ضعف در رشته تجوید در خراسان جنوبی است و از این جهت در سال جاری و سال آینده دوره های تخصصی در این زمینه از جمله تربیت معلم تجوید را برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه این دوره با همکاری سازمان دارالقرآن کریم برگزار شده است، بیان کرد: برای برگزاری دوره‌های تخصصی تربیت داور ۲۰ میلیون تومان هزینه شده که ۱۲ میلیون از محل شورای توسعه فرهنگ قرآنی و ۸ میلیون از محل اعتبارات قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بوده است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (67)
کد خبر: 6643
  • موفقیت ۱۱ نفر از فعالان قرآنی خراسان جنوبی در آزمون تخصصی تربیت داور

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 81175                              ديروز: 2372                              امروز: 88

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.