08

برگزاری ۱۷۰۰ جلسه سخنرانی به مناسبت دهه دوم محرم امسال در قاین

برگزاری ۱۷۰۰ جلسه سخنرانی به مناسبت دهه دوم محرم امسال در قاین

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از برگزاری بیش از 1700 جلسه سخنرانی به مناسبت دهه دوم محرم 1440هجری قمری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام احمد علیپور، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از برگزاری بیش از ۱۷۰۰ جلسه سخنرانی به مناسبت دهه دوم محرم ۱۴۴۰هجری قمری با همکاری روحانیون مستقر، طرح هجرت، بومی و اعزامی در این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام علیپور افزود: ۷۰ مبلغ و مبلغه در دهه دوم محرم به مساجد، حسینیه ها و هیئات مذهبی شهری و روستایی این شهرستان اعزام شدند.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی‌های انجام شده و گزارش‌ها مبلغین اعزامی در دهه دوم محرم بیش از ۱۷۰۰ جلسه سخنرانی در مساجد و حسینیه ها و هیئات مذهبی شهر و روستاهای این شهرستان برگزار شده است.

حجت‌الاسلام علیپور تصریح کرد: روحانیون و مبلغان اعزامی در این جلسات در خصوص بیان اهداف قیام امام حسین (ع)، معرفی سیره آن امام، بیان فضائل اخلاقی امام حسین (ع) و یاران و اهل بیت ایشان، احیای فرایض امر به معروف و نهی منکر،تبیین فلسفه عاشورا،وعظ و منبر، پاسخگویی به سئوالات شرعی، سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی، جنگ فرهنگی دشمن و مضرات ماهواره، پرورش تقوی، توبه، دعا و اثرات آن،یاد قیامت سخنرانی کردند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (74)
کد خبر: 6667
  • برگزاری ۱۷۰۰ جلسه سخنرانی به مناسبت دهه دوم محرم امسال در قاین

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71497                              ديروز: 2485                              امروز: 3351

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.