14

برگزاری مراسم معارفه روحانی طرح هجرت روستای نوزاد

برگزاری مراسم معارفه روحانی طرح هجرت روستای نوزاد

معارفه روحانی طرح هجرت روستای نوزاد با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی کارشناس فرهنگی این اداره،وامام جمعه شهرستان درمیان انجام شد.

به گزار ش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان مراسم معارفه حجت‌الاسلام علیرضا نخعی، به‌عنوان روحانی طرح هجرت در روستای نوزاد، در حسینیه امام خمینی (ره)، این روستا برگزار شد.

دراین مراسم حجت‌الاسلام مصیب خزاعی امام جمعه شهرستان درمیان، حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، حجت‌الاسلام هادی عبداللهی کارشناس فرهنگی این اداره و حجت‌الاسلام جهان بانی از امور طرح هجرت استان حضور داشتند.

دراین جلسه ابتدا حجت‌الاسلام خزاعی هدف از حضور حجت‌الاسلام نخعی در شهرستان درمیان را خدمت به مردم و تبلیغ که وظیفه اصلی یک طلبه است، دانست و از مردم روستای نوزاد خواست؛ وی را در انجام این امر مهم یاری کنند.

در ادامه حجت‌الاسلام خزاعی، ضمن تسلیت شهادت امام سجاد(ع) از زحمات و تلاش های سه ساله حجت‌الاسلام ایوبی درروستای نوزاد که قبلا به‌عنوان روحانی این روستا فعالیت داشته، تشکرکرد و گفت: جذب و استقرار روحانی در منطقه، توجه بیشتر به خانه های عالم و بالا بردن تعاملات قرآنی از لازمه های رشد فرهنگی، مذهبی شهرستان است.

وی حجت‌الاسلام نخعی را یک طلبه فعال و با استعداد دانست و گفت: با توجه به جمعیت زیاد روستا وهمچنین وجود مزار بی بی صاحبه زمینه برای فعالیت وجود دارد که امیدواریم از ظرفیت موجود کمال استفاده وبهره وری حاصل شود.

در پایان هدیه ای از طرف شورای اسلامی روستای نوزاد به حجت‌ الاسلام ایوبی تقدیم شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (85)
کد خبر: 6676
  • برگزاری مراسم معارفه روحانی طرح هجرت روستای نوزاد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 73855                              ديروز: 1                              امروز: 1665

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.