12

هیچ آفتی بدتر از بشر گمراه نیست

هیچ آفتی بدتر از بشر گمراه نیست

برای یک جامعه هیچ آفتی بدتر از بشر گمراهی که علی رغم ودیعه‌های الهی چون عقل و وجدان نمی‌تواند راه حقیقت را تشخیص دهد، نیست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در مراسم تقدیر از خانواده های معظم شهدای نیروی هوایی خراسان جنوبی، با بیان اینکه هیچ انسانی به صورت شخصی و فردی بر انسان دیگر حق حکومت ندارد، اظهار داشت: در فلسفه دیانت اولین مساله‌ای که رقم می‌خورد این است که هیچ انسانی بر انسان دیگر حق حکومت و امر و نهی ندارد و تنها برای مالک حقیقی(خدا) صدق می‌کند.

وی با بیان اینکه امر و نهی باید براساس منافع مردم و با حجت الهی صورت گیرد نه منافع شخصی، بیان داشت: زمانی که پدر و مادر به فرزند خود امر می‌کنند براساس دلسوزی و برای رشد فرزند است نه امیال نفسانی لذا اجرای امر الهی براساس عدالت و به نفع مردم است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد: چه می‌شود که انسان‌هایی در داخل و خارج کارشان از نظر تشخیص به جایی می‌رسد که نمی‌توانند به دلیل مطامع نفسانی میان دو جبهه حق و کفر فرق بگذارند و متاسفانه برای گول‌زدن مردم از معیارهایی به نام آزادی استفاده می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به دنیای کفر، ظلم، جهل و نفاق گفت: گاهی اوقات حرف‌هایی را تحت عنوان آزادی نشخوار می‌کنند اما کدام آزادی؟ آزادی ترامپ یا آزادی انگلیس؟ آزادی مولفه‌ای است که قبل از هر چیز در دیانت است.

آیت الله عبادی با اعلام اینکه تمام حرف‌هایی که تحت عنوان آزادی بیان می‌شود تنها یک دام است، اضافه کرد: بعد از جنگ جهانی آمریکا به ۵۲ کشور جهان حمله کرده و ضایعات زیادی را به بار آورد، آمریکا با ملت‌های رنج کشیده‌ای که فقط در حد اینکه الف آزادی را بگویند چه می‌کند؟!

وی با بیان اینکه دشمن از خود هزینه نمی‌کند اما به اسم آزادی هرج و مرج و قانون‌شکنی را ترویج می‌کند، اضافه کرد: آن‌ها به اسم آزادی برای هرج و مرج و تسلط بر کشور به دنبال صید جامعه هستند و همواره از افراد قانون‌شکن و دزد حمایت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد: آمریکا به صورت مکرر می‌گوید تنها یک کشور دموکراتیک در خاورمیانه وجود دارد و آن هم اسرائیل است، دموکراتیک و آزادی!

آیت الله عبادی با بیان اینکه در مواقعی که بر اساس قانون اساسی مصوبه سالم مجلس شورای اسلامی، قانون اسلام و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی عمل کردیم پیروز شدیم، اضافه کرد: اما در مواقعی که رهنمودهای رهبری را نادیده گرفته و به دنبال حزب و گروه رفتیم ذلت، خواری و شرمندگی نصیب‌مان شد.

وی با اشاره به اخبار کنونی جامعه، گفت: از شنیدن اخبار کنونی جامعه بسیار شرمنده می‌شویم و اگر استقامت رهبری که بر اساس دین و حق است نبود بارها کشور فروخته می‌شد و این مواردی است که خودفروخته‌ها و عناصر نفوذی داخلی آن را نمی‌فهمند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه مبارزه اهل ایمان با نیت خدایی صورت می‌گیرد، بیان داشت: در مقابل اهل ایمان جبهه کفر قرار دارد که بر اساس طغیان، ظلم، انگیزه‌های بلند پروازی و تعدی به حقوق دیگران تشکیل شد.

آیت الله عبادی مبارزه با افرادی که نیت و هدف شیطانی دارند را یک مبارزه الهی و انسانی دانست و تبیین کرد: هیچ آفتی در جامعه بشر بدتر از بشر گمراه نیست.

وی با بیان اینکه بزرگترین تهدید، تهدید گمراهی است که به وسیله خود انسان انجام می‌شود، توضیح داد: ۱۲۴ هزار پیغمبر مبعوث شدند که بشر را از گمراهی حفظ کنند اما در مقابل آن‌ها انسان‌های پست، آلوده و گمراه همواره مانع راه پیغمبران بودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به تشکیل انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی از محرم و صفر برخواست و در راستای اهداف حسینی در مقابل یزیدیان بود.

آیت الله عبادی آمریکا را شیطان بزرگ اروپایی دانست و گفت: آمریکا ایالات متحده را که نزدیک به ۸۰ میلیون نفر و از بومیان آمریکا بودند را قتل عام کرد.

وی با اشاره به جنایات آمریکا، اعلام کرد: جنایاتی که آمریکایی‌ها انجام می‌دادند و می‌دهند فراتر از جنایات مغول‌ها است.

آیت الله عبادی در پایان نیروهای مسلح را خار چشم دشمنان دانست و عنوان کرد: نیروهای مسلح بر اساس عقیده، حق، عدل و اهداف الهی و انسانی مقابل دشمن ایستاده و دشمن را ذلیل و عزت می‌آفرینند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (70)
کد خبر: 6677
  • هیچ آفتی بدتر از بشر گمراه نیست

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 81120                              ديروز: 2372                              امروز: 33

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.