17

تسریع در روند ساخت خانه عالم روستای حسین آباد از توابع فردوس یک ضرورت است

تسریع در روند ساخت خانه عالم روستای حسین آباد از توابع فردوس یک ضرورت است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فردوس در جلسه ای با حضور معتمدین روستای حسین آباد و مسئول بسیج سازندگی سپاه فردوس، تسریع در روند ساخت خانه عالم این روستا را ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسن آزاد، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فردوس در طی جلسه ای که با حضور اعضای شورای اسلامی، دهیار و روحانی مستقر روستای حسین آباد و با همراهی مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس برگزار شد، تسریع در روند ساخت و تکمیل پروژه خانه عالم این منطقه را ضروری دانست.

حجت‌الاسلام آزاد، در ادامه با اشاره به استقرار روحانی در این روستا و عدم وجود مکانی مناسب جهت بحث اسکان روحانی از مسئول بسیج سازندگی شهرستان خواست: مراحل ساخت و تکمیل پروژه خانه عالم حسین آباد در اولویت قرار گرفته و کل اعتبار سال ۹۷ خانه های عالم در این روستا هزینه شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فردوس در پایان ضمن تقدیر از زحمات مسئولین روستای حسین آباد به‌ویژه حجت‌الاسلام حسینیان، که علی رغم مشکلات اسکان مشغول انجام وظیفه تبلیغی خود هستند قول مساعد داد تا به یاری خداوند با مکاتبات استانی روند ساخت این پروژه تسریع بخشیده شود.

شایان ذکر است: دهیاری و شورای روستای حسین آباد در مواردی همچون اهداء زمین، شناژ کف به متراژ ۸۵ متر، ۸۰۰۰ آجر و امتیاز آب و برق مشارکت داشته است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (71)
کد خبر: 6693
  • تسریع در روند ساخت خانه عالم روستای حسین آباد از توابع فردوس یک ضرورت است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71494                              ديروز: 2485                              امروز: 3348

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.