24

بزرگداشت یاد شهدا حداقل کاری است که ما میتوانیم انجام دهیم

بزرگداشت یاد شهدا حداقل کاری است که ما میتوانیم انجام دهیم

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: خدمت به شهدا حداقل کاری است که ما باید انجام بدهیم و باید برای حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در همه زمان‌ها تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام احمدرضایی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی و مسئول کارگروه فرهنگی هنری و تبلیغات ۲۰۰۰ شهید خراسان جنوبی در جلسه این کارگروه که با موضوع برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی برنامه‌های انجام شده در ساختمان کنگره ۲۰۰۰ شهید استان برگزار شد، گفت: پاسداشت خون شهدا، پاسداشت همه ارزش‌ها است چراکه شهدا برای حفظ ارزش‌ها این مسیر را طی کرده‌اند و مقام معظم رهبری اهداف مسیر شهدا را به‌خوبی تشریح فرموده‌اند.

وی افزود: خدمت به شهدا حداقل کاری است که ما باید انجام بدهیم و باید برای حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در همه زمان‌ها تلاش کنیم چراکه این فرهنگ محدود به زمان خاصی نیست و همیشه باید زنده بماند.

حجت‌الاسلام رضایی تصریح کرد: قطعاً مراسم‌هایی مانند یادواره شهدا و برگزاری جلسات و کنگرها خوشنودی خانواده شهدا را فراهم می‌کند و درنهایت خوشنودی خداوند متعال را دربر خواهد داشت و باید تلاش کنیم حتی‌المقدور دین خودمان را به شهدا ادا کنیم و کاری کنیم که خط و مشی شهدا گم نشود.

در این جلسه مقرر شد جلسه یادواره شهدای ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی به‌زودی با دعوت از مهمانان کشوری برگزار و توسط اداره کل ورزش و جوانان اطلاع‌رسانی صورت گیرد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (46)
کد خبر: 6714
  • بزرگداشت یاد شهدا حداقل کاری است که ما میتوانیم انجام دهیم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58723                              ديروز: 1756                              امروز: 597

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.