28

همایش علمای شیعه و اهل سنت در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

همایش علمای شیعه و اهل سنت در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: همایش علمای شیعه و اهل سنت طی هفته وحدت در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبیلغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در جلسه برنامه ریزی ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه فرهنگ سازی، پیشگیری و درمان اقدامات مختلفی انجام می دهد.

وی با اشاره به احتکار خانگی در چند ماهه اخیر بیان کرد: مبلغان مردم را نسبت به این امر توجیه کردند و بازتاب های خوبی داریم.

حجت‌الاسلام رضایی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی جامعه هدف تاثیرگذاری دارد، افزود: هیئت های مذهبی، سایت تبیان و جمعیت بانوان فرهیخته از جامعه مخاطب این سازمان هستند.

وی با بیان اینکه همایش های برگزار شده بستری مناسب برای انتقال مفاهیم مختلف هستند، گفت: طی هفته وحدت همایش علمای شیعه و سنی را داریم که در این نشست به مباحث مربوط به پدافند غیر عامل پرداخته خواهد شد.

حجت‌الاسلام رضایی با بیان اینکه اصل واژه پدافند، پدافند عامل تنها در اظهار است، افزود: باید مردم را نسبت به این مقوله آگاه کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: انچه که جامعه را تهیدید می‌کند باید اولویت بندی شده و برنامه های اجرایی مرتبط با آن بومی سازی شود.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت آموزش و و پرورش نسبت به آگاه ساختن جمعه نسبت به تهدید ها استفاده شود، اظهار کرد: باید آموزش های لازم به مربیان مهد ارائه شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (51)
کد خبر: 6726
  • همایش علمای شیعه و اهل سنت در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58964                              ديروز: 1756                              امروز: 838

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.