29

برگزاری جلسه برنامه ریزی ۱۳ آبان در فردوس

برگزاری جلسه برنامه ریزی ۱۳ آبان در فردوس

به همت اداره تبلیغات اسلامی فردوس، جلسه برنامه ریزی 13 آبان ماه در محل نهاد امامت جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، طی جلسه ای با حضور امام جمعه مؤقت، مسئول اداره تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولین ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و رؤسای مراکز آموزش عالی همراه بود، مراسم ۱۳ آبان در فردوس برنامه ریزی شد.

حجت‌الاسلام حسن آزاد، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فردوس در این جلسه عرض ضمن خیرمقدم و بیان دستور جلسه مبنی، بر تلاش و همکاری تمامی نهادهای اداری در موضوع برپایی مراسم ۱۳ آبان ماه این شهرستان تأکید کرد.

در ادامه ضمن استماع نظرات حاضرین، مصوبات زیر به تأیید اعضاء شورای هماهنگی رسید.

۱- تجمع اولیه مراسم رأس ساعت۳۰/۸ صبح(سه شنبه ۱۳/۰۸/۹۷) و شروع راهپیمایی رأس ساعت ۹صبح از محل میدان پانزده خرداد به سمت استادیوم شهید درخشان خواهد بود.

۲- مقرر گردید موکب ها و ایستگاه های صلواتی برای پذیرایی در مسیر راه و استادیوم برای جلوگیری از بی نظمی مستقر نشود.

۳- مقرر گردید اداره تبلیغات اسلامی نسبت به اطلاع‌رسانی جهت شرکت عموم مردم در مراسم راهپیمایی سیزده آبان از طریق مساجد، روحانیون و هیئات مذهبی اقدام نماید.

۴- جانمایی و نصب بنرهای تبلیغاتی درسطح شهرتوسط شهرداری با استفاده از ظرفیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انجام خواهد شد، همچنین همکاری در نظافت عمومی مسیر راهپیمایی و آب پاشی و آماده سازی استادیوم شهید درخشان بر عهده شهرداری خواهد بود.

۵-سرویس دهی ناوگان حمل و نقل عمومی از طریق شهرداری، سپاه،هلال احمر، دانشگاهیی فرهنگیان، فنی و حرفه ای،فنی و مهندسی، بهداشت و درمان به صورت رایگان خواهد بود.

۶- مقرر گردید نیروی انتظامی و پلیس راهور جهت برپایی امنیت و بازگشایی مسیر و ممانعت از پارک وسایل نقلیه در حاشیه خیابان های منتهی به مسیر راهپیمایی اقدام نمایند.

۷- هماهنگی و دعوت از سخنران مراسم توسط امام جمعه محترم و هماهنگی با مجریان و مداحان جهت مداحی و شعار در مسیر راهپیمایی با مدیریت آموزش و پرورش خواهد بود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (86)
کد خبر: 6729
  • برگزاری جلسه برنامه ریزی ۱۳ آبان در فردوس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 75078                              ديروز: 1                              امروز: 2888

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.