06

دشمنان تلاشهای بسیاری برای ناکارآمد جلوه دادن دین انجام داده اند

دشمنان تلاشهای بسیاری برای ناکارآمد جلوه دادن دین انجام داده اند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفت: دشمنان تلاشهای بسیاری برای ناکارآمد جلوه دادن دین انجام داده اند و تمام تلاشهای آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی این است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام ابوالقاسم لطفی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند ضمن تسلیت اربعین سرور سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و همزمان شدن با هفته پدافند غیرعامل گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی اولین حکومت شیعی که توانست پرچم اهل بیت(ع) را برافراشته کند، تشکیل شد اما از اوایل انقلاب تاکنون در بسیاری از حوزه ها شاهد محوربودن نظریات غربی بودیم.

وی فزود: موضوع پدافند غیرعامل با زندگی روزمره مردم و مسئولان گره خورده است و نباید به راحتی از آن صرفنظر کرد. به خاطر اینکه زندگی مردم و مسئولان با دین و آموزه های دینی عجین شده، بحث پدافند غیرعامل هم باید از این منظر مورد بررسی قرار گیرد.همراهی مسئولان و مردم با مفاهیم و آموزه های دینی و الهام گیری از نظرات ارزشمند علما و مراجع عظام تقلید و بزرگان دین پیرامون پدافند غیرعامل باعث می‌شود که تهدیدات دشمن به حداقل برسد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفت: جمهوری اسلامی ایران اولین حکومت دینی با موضوع شیعی است و تکلیف اساسی آن این است که روشهای حکومت داری از منظر دین و اسلام را باید احراز و به دنیا ارائه دهد.

حجت‌الاسلام لطفی گفت: دشمنان تلاشهای بسیاری برای ناکارآمد جلوه دادن دین انجام داده اند و تمام تلاشهای آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی این است که به دنیا بفهماند که حکومتی که با پرچم اهل بیت(ع) و محوریت دین تشکیل شده، قابلیت پاسخگویی به نیازهای جامعه را ندارد. آنها با استفاده از تمام ابزارهای تبلیغاتی سعی می‌کنند حکومت دینی را ناکارآمد جلوه دهند تا حکومت های سکولار و غیردینی که محتوا و جوهره دین در آن وجود ندارد را پررنگ کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (105)
کد خبر: 6747
  • دشمنان تلاشهای بسیاری برای ناکارآمد جلوه دادن دین انجام داده اند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 96561                              ديروز: 4025                              امروز: 1719

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.