06

برگزاری اردوی نیمروزه ۷۰ نفره خانواده اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی

برگزاری اردوی نیمروزه ۷۰ نفره خانواده اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی

اردوی نیمروزه 70 نفره خانواده اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در راستای هفته سلامت و مقابله با آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی سلامت محور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، فاطمه همتی، کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: برنامه ی پیاده روی و ورزش در راستای هفته سلامت ومقابله با آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی سلامت محور جهت بانوان شاغل و خانواده همکاران اداره کل تبلیغات اسلامی در پارک بانوان برگزار شد.

وی گفت: در این اردوی نیمروزه ۷۰ نفر از خانواده اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی حضور داشتند در پایان مراسم هدیه ای به رسم تقدیر ویادبود اهداء گردید.

کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: سلامت کارکنان و خانواده آنان از اولویتهای اداره کل تبلیغات اسلامی است چرا که زندگی روزمره همراه با فشارهای متعدد و متنوع طبیعی و غیرطبیعی است و خانواده جایگاهی است که اعضای آن با همکاری یک‌دیگر این فشارها را کنترل و حذف می‌کنند و بر این مبنا، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سلامت خانواده، خصلت «شفادهندگی» آن است و این عامل، یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های سلامت خانواده است.

همتی تصریح کرد: اساس و بنیان جامعه سالم، خانواده سالم و با نشاط است و خانواده سالم به طور بنیادین از سلامت و آرامش روانی و معنوی هر یک از اعضای خانواده حمایت می‌کند و در چنین خانواده‌ای فضای مقتدرانه وجود دارد، اما این اقتدار انعطاف‌پذیر است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (51)
کد خبر: 6753
  • برگزاری اردوی نیمروزه ۷۰ نفره خانواده اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 59005                              ديروز: 1756                              امروز: 879

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.