02

رویکرد تبلیغی در حوزه پدافند غیرعامل، علمی و هوشمندانه باشد

رویکرد تبلیغی در حوزه پدافند غیرعامل، علمی و هوشمندانه باشد

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی درباره ضرورت های پدافند غیرعامل برای تاثیر گذاری بیشتر، گفت: رویکرد پدافند غیرعامل علمی و هوشمندانه باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد علی سلم آبادی در جلسه برنامه ریزی هفته پدافند غیرعامل با اشاره به ضرورت های موفقیت در اجرای برنامه های پدافند غیرعامل و با بیان اینکه رویکرد پدافند غیرعامل علمی و هوشمندانه باشد تا موفقیت کسب شود، تاکید کرد: باید از ظرفیت مردمی به خصوص هیئات مذهبی در مقوله آموزش و آمادگی در برابر تهدیدات انسانی و غیر انسانی استفاده کنیم.

با اشاره به صدور فرمان تشکیل سازمان پدافند غیرعامل از سوی مقام معظم رهبری در ۸ آبان ۱۳۸۲، تصریح کرد: امسال این ایام با وقایع جدی همچون اربعین حسینی و همچنین ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی مقارن شده و لذا از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که تهدیدات دشمنان مضاعف شده است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه باید در برابر تهدیدات دشمنان ایستاد اما هراسی به دل راه نداد، تاکید کرد: دشمنان ۴۰ سال است که مارا تهدید می‌کنند اما به لطف خدا ما هر روز قوی تر شده ایم.

سلم آبادی کرد: اینکه امروز به‌عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی با موضوع آمریکا متمرکز شده، به این دلیل است که آمریکا به‌ عنوان مظهر تروریسم است و همواره و هرجایی که تروریست وجود دارد، اسم آمریکایی ها مطرح می‌شود.

وی با اشاره به مثلث آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی گفت: در واقع امروز آمریکا به‌عنوان پشتیبان اصلی و همچنین سیاست گذار و بهره بردار اصلی تروریسم است و سیاست های خود را در این راستا تعیین می‌کند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (45)
کد خبر: 6780
  • رویکرد تبلیغی در حوزه پدافند غیرعامل، علمی و هوشمندانه باشد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58922                              ديروز: 1756                              امروز: 796

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.