02

سیاست های پدافند غیر عامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

سیاست های پدافند غیر عامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: مساجد می توانند بهترین فضا را برای عملیاتی کردن و استمرار پدافند غیر عامل فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام احمد رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در جلسه برنا مه ریزی هفته پدافند غیر عامل با تاکید بر این که سیاست های پدافند غیر عامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود اظهار داشت: مساجد مهم ترین پایگاه های وحدت و یکپارچگی جامعه‌ دینی هستند و نقش این مکان مذهبی در جنگ نرم، مصون سازی و پایداری کشور در برابر تهدیدهای دشمن بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی نقش عناصر انسانی را در فرآیند آموزش و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل مهم ارزیابی کرد و افزود: مسجد، مجموعه غنی از عناصر انسانی است و خطیبان، واعظان، مبلغان و ائمه جماعات با استفاده از تریبون تبلیغی خود می توانند در راستای بسط و ترویج فرهنگ پدافند غیر عامل به نقش آفرینی بپردازند.

وی اضافه کرد: اسلام در بدو سازمان دهی دینی خود، تاسیس مسجد به‌ عنوان سنگر توحیدی و مرکزی برای تجمع عمومی مسلمانان را در اولویت قرار داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، مسجد را اساسی ترین پایگاه وحدت بخش مسلمانان از ظهور اسلام تاکنون برشمرد و خاطرنشان کرد: نقش سازنده مسجد در تعلیم و تربیت، ارائه آموزش های دینی، قرآنی و حتی نظامی در راستای دفاع از سرزمین های اسلامی در طول تاریخ انکارناپذیر است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (37)
کد خبر: 6781
  • سیاست های پدافند غیر عامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58965                              ديروز: 1756                              امروز: 839

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.