13

افتتاح نمایشگاه کتاب پدافند غیر عامل در شهرستان زیرکوه

افتتاح نمایشگاه کتاب پدافند غیر عامل در شهرستان زیرکوه

مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه از افتتاح نمایشگاه کتاب پدافند غیرعامل درروستای بارنجگان از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه، با بیان اینکه این نمایشگاه به مناسبت هفته پدافند غیرعامل آغاز شده و به مدت ۷ روز همچنان دایر خواهد بود؛ افزود: به همین مناسبت نمایشگاه کتاب با ۲۰۰ عنوان در موضوع های مختلف علمی، ادبی، روانشناسی، پدافند غیر عامل، بهداشت، تغذیه، کودکان و.. . توسط این اداره با همکاری امور پرورشی دبستان شهید صادقی بارنجگان گشایش یافته است.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در ادامه عنوان داشت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان و افزایش سرانه مطالعه از اهداف اجرای این نمایشگاه برپایی این نمایشگاه است و امید است در دسترس قرار دادن کتاب از طریق دایر کردن نمایشگاه در مرکز و توابع شهرستان در میزان علاقه مندی عموم به فرهنگ کتابخوانی مؤثر واقع شود.

وی سپس ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کتاب مدیر و همکاران پرورشی دبستان شهید صادقی بارنجگان، عنوان کرد: بدون شک برگزاری نمایشگاه کتاب به‌عنوان پدافند غیر عامل کمک شایانی به ترویج فرهنگ مطالعه خواهد نمود و ما نیز باید با بهره گیری از کتاب در جامعه اسلامی به سوی پیشرفت های بیشتر گام برداریم به نحوی که با آگاهی بخشی به جامعه، برنامه ریزی ها و شبیخون فرهنگی دشمنان را خنثی کنیم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (103)
کد خبر: 6783
  • افتتاح نمایشگاه کتاب پدافند غیر عامل در شهرستان زیرکوه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 74507                              ديروز: 3517                              امروز: 557

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.