13

۴۲۳ برنامه در حوزه پدافند غیر عامل در استان اجرا خواهد شد

۴۲۳ برنامه در حوزه پدافند غیر عامل در استان اجرا خواهد شد
استاندار خراسان جنوبی که عصر امروز در جلسه کمیته پدافند غیرعامل کشور و به صورت ويدئو كنفرانس سخن مي گفت با بيان اين مطلب ، افزود: در هفته پدافند غيرعامل در استان ۴۲۳ برنامه در حوزه هاي ورزشي، فرهنگي، آموزشي ، رزمايش ، مانور و... در ۱۱ شهرستان به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری، استاندار خراسان جنوبی، ضمن تبريک هفته پدافند غير عامل به متوليان اين امر در استان و کشور ، افزود: يكي از مهمترين راه هاي اجراي درست و مناسب برنامه هاي مرتبط با حوزه پدافند غير عامل استفاده از توان و مشاركت مردم است.
دکتر مروج الشریعه، با بیان اینکه با مشارکت مردم مي توان بسياري از سياست ها را پياده سازي كرد ، تصريح كرد: اگر بتوان مشاركت مردم و اقشار مختلف جامعه را در اين زمينه كسب كرد مي توان اميدوار بود كه تا حد زيادي به اهداف مورد نظر در اين زمينه نيز دست يافته ايم.
رئیس شورای پدافند غیر عامل استان، به وجود مرز مشترک خراسان جنوبي با کشور افغانستان اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به اين مهم قطعاً انجام امور پدافندي در حوزه زيستي و قرارگاه زيستي اين شورا در استان در اولويت قرار دارد و برنامه هاي مرتبط با اين اولويت پيش بيني و اجرايي خواهد شد.
دکتر مروج الشریعه، افزود: با توجه به تهدیدات و مخاطراتی که وجود دارد سند جامع راهبردي استان در حوزه پدافند غير عامل با نظارت مستقيم دستگاه هاي اطلاعاتي توسط دانشگاه بيرجند تهيه و ارائه خواهد شد.
استاندار خراسان جنوبی، خاطر نشان ساخت: پدافند غیرعامل به عنوان یک موضوع مهم به اشکال مختلف همواره از اولويت هاي کاري مسئولين نظام در كشور و استان قرار داشته و تاكنون اقدامات بسيار مناسبي نيز در اين زمينه صورت گرفته است.
دکتر مروج الشریعه، تهیه سند راهبردی جامع استان در حوزه پدافند غير عامل را مورد تاکيد قرار داد و افزود: کميته راهبردي نظارت بر حسن انجام اين مهم از سوي اداره كل اطلاعات و اجراي آن نيز توسط دانشگاه بيرجند و ساير نخبگان و صاحب نظرات دانشگاهي در استان اجرايي و عملياتي خواهد شد.
این گزارش حاکیست؛ عصر امروز جلسه کمیته پدافند غيرعامل کشور با ۳۱ استان به صورت ويديو كنفرانس با حضور سردار جلالي رئيس سازمان پدافند غيرعامل كشور همزمان با پنجمين روز از هفته پدافند غيرعامل برگزار شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (65)
کد خبر: 6790
  • ۴۲۳ برنامه در حوزه پدافند غیر عامل در استان اجرا خواهد شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 77031                              ديروز: 2599                              امروز: 1169

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.