28

سازمان تبلیغات نسبت به همه موضوعات دینی و فرهنگی برنامه ریزی دارد

سازمان تبلیغات نسبت به همه موضوعات دینی و فرهنگی برنامه ریزی دارد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: هیچ موضوع دینی وجود ندارد که سازمان تبلیغات اسلامی در آن نقش نداشته باشد که این موضوع نشان دهنده جایگاه این سازمان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام رضایی در گردهمایی سراسری مدیران سازمان تبلیغات اسلامی که در سالن جلسات مجتمع فرهنگی نور قم برگزار شد، اظهار داشت: در موضوع اداری مالی و پشتیانی نیروها سازمان تبلیغات بسیار متنوع و گسترده است، هیچ موضوع دینی وجود ندارد که سازمان تبلیغات اسلامی در آن نقش نداشته باشد و این موضوع نشان دهنده جایگاه این سازمان است.

وی با بیان اینکه در حوزه ساختار و زیرساخت‌ها باید اقدام اساسی انجام شود، ادامه داد: استان‌هایی نظیر خراسان جنوبی که تازه تأسیس هستند زیرساخت‌های مناسبی در حوزه نیروی انسانی و امکانات ندارند و نیازمند حمایت مسئولان هستند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: حجم کار در استان‌هایی که با کمبود نیرو در سازمان تبلیغات روبه‌رو هستند بالا است و نیازمند نیروی انسانی هستیم.

رضایی با تأکید بر لزوم رفع مشکلات و دغدغه‌های مبلغان تصریح کرد: باید وضعیت روحانیون مستقر استان خراسان جنوبی مشخص و حمایت‌های لازم از آنها انجام شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (76)
کد خبر: 6819
  • سازمان تبلیغات نسبت به همه موضوعات دینی و فرهنگی برنامه ریزی دارد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 74501                              ديروز: 3517                              امروز: 551

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.