27

پرداخت یک میلیاردریال به مؤسسات و تشکل‌های قرآنی مجری طرح‌های قرآنی خراسان جنوبی

پرداخت یک میلیاردریال به مؤسسات و تشکل‌های قرآنی مجری طرح‌های قرآنی خراسان جنوبی

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت خراسان جنوبی از پرداخت یک میلیارد ریال اعتبار به مؤسسات و تشکل‌های قرآنی مجری طرح‌های قرآنی استان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، محمد الهی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات یک ساله اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی فرهنگی قرآن و عترت خراسان جنوبی بیان کرد: معافیت بدون قید و شرط کلیه مؤسسات قرآنی استان از پرداخت مالیات یکی از مهم‌ترین برنامه‌های انجام‌شده است.

وی تلاش در جهت تشکیل اتحادیه مدغم کشوری و شرکت در جلسات هماهنگی کشوری را از دیگر اقدامات ارزنده دانست و افزود: پیگیری ثبت تغییرات اتحادیه مدغم که دومین اتحادیه از جهت ثبت و اولین اتحادیه کشور ازلحاظ کامل بودن مراحل ثبت تغییرات بوده، از دیگر اقدامات اجرایی مهم برای استان است.

الهی پرداخت یک میلیارد ریال به مؤسسات و تشکل‌های قرآنی مجری طرح‌های قرآنی در سه نوبت، برگزاری دوره سه روزه مدیریت و فعالیت‌های قرآنی، تهیه قرآن به خط بریل برای روشندلان، پیگیری برای تهیه ساختمان و امکانات اداری برای اتحادیه استان را از دیگر اقدامات انجام شده دانست.

وی از راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی خبر داد و افزود: به تشکل‌های قرآنی متقاضی و دارای شرایط دریافت وام پنج تا۱۰ میلیون تومان داده می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت خراسان جنوبی بیان کرد: یک میلیارد ریال اعتبار به مؤسسات و تشکل‌های قرآنی مجری طرح‌های قرآنی استان طی سال گذشته پرداخت شده است.

الهی اظهار کرد: تقدیر از خیرین قرآنی استان، مکاتبه با مسئولان کشوری و استانی جهت دریافت اعتبارات مالی برای مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استانخراسان جنوبی و پیگیری برای بخشودگی هزینه آب، برق، گاز موسسه‌های قرآنی از دیگر اقدامات یک ساله است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (70)
کد خبر: 6820
  • پرداخت یک میلیاردریال به مؤسسات و تشکل‌های قرآنی مجری طرح‌های قرآنی خراسان جنوبی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 74642                              ديروز: 3517                              امروز: 692

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.