02

جلسه ستاد دهه ولايت و امامت در خضري برگزار شد

جلسه ستاد دهه ولايت و امامت در خضري برگزار شد

جلسه هماهنگي و برنامه ريزي و تشكيل ستاد دهه ولايت با حضور امام جمعه، مسئول تبليغات اسلامي، بخشدار و جمعي از مسئولان ادارات در دفتر امام جمعه خضري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از قلي زاده رابط خبري خضري؛ در ابتداي اين جلسه حجت الاسلام محمد قناعت مسئول تبليغات اسلامي خضري دشت بياض، گزارشي را از برگزاري مراسم برگزار شده در سال 91 از جمله مراسم ايام صادقيه و دهه کرامت ارائه نمود و خواستار برنامه ريزي مناسب جهت برگزاري هر چه بهتر مراسم دهه ولايت شد.

در ادامه حجت الاسلام رضا مدني امام جمعه خضري ضمن خير مقدم و تبريك دهه ولايت گقت: غدير قطعاً واقعه اي است که مظلوم واقع شده است، لذا مسئله برگزاري چنين اعياد و مراسمي مهم است و بايد سعي شود از انحرافات جلوگيري شود چرا که معني حقيقي و واقعي عيد به معناي بازگشت است که انسانها بايد به واقعيت برگردند.

در ادامه هر يك از مسئولين و شركت كنندگان به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداخته و برنامه هايي از جمله فضا سازي سطح شهر، برگزاري دعاي عرفه در گلزار شهداي خضري، برگزاري نماز عيد قربان در مسجد امام حسين (ع)، دعوت از مبلغ ويژه، برگزاري مراسم در مساجد شهر خضري دشت بياض و بخش نيمبلوک توسط روحانيون و هيأت امناي مساجد، سرکشي و تکريم سادات توسط دفتر امام جمعه و نمايندگي تبليغات اسلامي با همکاري کميته امداد و بهزيستي به صورت گروهي و اهداي بسته هاي فرهنگي با موضوع غدير به تصويب رسيد.

برگزاري مسابقه حفظ زيارت جامعه کبيره و گفتمان هاي غدير شناسي و ديني در مدارس و دانشگاه توسط نمايندگي تبليغات اسلامي خضري، تهيه اطلاعيه و اطلاع رساني حضور مردم در نماز عيد قربان و دعاي عرفه و اعزام مبلغ به مراكز آموزشي، دانشگاه و مدارس، برگزاري مراسم عمامه گذاري طلاب حوزه علميه امام محمد باقر (ع)، برگزاري شب شعر و جنگ و نمايش توسط اداره ارشاد، ويزيت رايگان بيماران در روز عيد غدير توسط مرکز بهداشتي درماني خضري، برگزاري مسابقات فرهنگي در حلقه هاي طرح صالحين پايگاههاي بسيج خضري و ... از ديگر مصوبات اين جلسه بود.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (389)
کد خبر: 952
  • جلسه ستاد دهه ولايت و امامت در خضري برگزار شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 75193                              ديروز: 1620                              امروز: 1749

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.