شیطان پرستی

07
فرقه شیطان پرستی چند ایزدی
چکیده: شیطان پرستی چندایزدی دقیقا شبیه اعتقاد به وجود چندین خدا در مقابل اعتقاد به وجود یک خدا است.  مشهورترین سازمان شیطان پرستی چندایزدی کلیسای عزازیل در شهر نیویورک است که درهایش به روی همه‌ی شیطان‌پرستان، پژوهش‌گران علوم غیبی و پیروان صراط چپ باز است.  آنها بت‌های متفاوت و متعددی را گرامی می‌دارند. کلیسای عزازیل... ادامه »
11
شيطان پرستی و خودكشي
چکیده: شيطان پرستها نوعي ربوبيت براي شياطين قائل هستند. ريشه عقايد موهوم اين گروه را بايد در عقايد تئوري كه قائل به دو منشأ خير و شر براي جهان هستند جست وجو نمود. چنان كه در آيين هاي متعدد ديگري نيز اين نگرش وجود دارد. اين فرقه و گروه، فاقد مباني روشن بر مسلك خود هستند و تنها با يك سري انگاره هاي باطل به حيات خود ادامه مي دهند. شيطان‌پرستي «... ادامه »
20
نقدی بر نقدِ شیطان گرایی در کشور
چکیده: شیطان پرستی کلید واژه ای بود که برای مدتی نقل محافل رسانه ای و محافل دانشجویی شده بود. اخبار متعدد در تلکس های خبری، کارگاه های آموزشی، مستند های تلویزیونی، مقالات و کتب متعدد، فضاهایی بود که برای مدتی با تیترهای مشابهی مانند نقد و بررسی شیطان پرستی پر شده بود.  در میانه آن هیاهو فرصتی برای نقدِ این نقدها وجود نداشت و شاید کمتر محفلی به آن می... ادامه »
16
تفاوت شیطان قرآن با شیطان شیطان پرستان
چکیده: آیا شیطانی که شیطان پرستان معرفی می کنند( با قدرت هایی که برای شیطان ذکر می کنند و او را یک فرشته می دانند) دقیقا مورد تایید قران است؟ پاسخ: این مطلب که شیطان گرایان ادعا می کنند ـ که البته در کتب مقدس یهود و مسیحیت هم به آن اشاره شده است ـ و معتقدند که شیطان از ملائكه بود، به هیچ عنوان مورد تایید آخرین کتاب آسمانی نیست و برخلاف نص قرآن است. قران... ادامه »
11
فرزندم شیطان پرست شده،کمکم کنید!
چکیده: وارد اطاقش می شوی تا کمی از شلوغی آن کم کنی ،مثل ایام کودکی که اسباب بازی هایش را جمع و جور می کردی اما این بار کمی اسباب بازی هایش فرق کرده. خودت را توجیه می کنی که جوان است و این دست بند و آویزها برای زیبایی و مد بودن استفاده می شود اما ته قلبت خیلی هم مطمئن نیستی... اگر شما در این شرایط قرار بگیرید، و احساس کنید فرزند شما سراغ گروه های شیطا... ادامه »
26
موسیقی و شیطان گرایی
چکیده: در سال ۱۹۸۱ یک نوازنده درام به نام «لارس الریچ» با انتشار آگهی فراخوان تشکیل گروه «هوی متال» را اعلام کرد و پس از مدتی موفق به جذب افراد مختلفی شد. فعالیت این گروه ها مانند دیگر گروه های هوی متال به صورت غیر قانونی و زیر زمینی در ظاهر و در باطن با حمایت سازمان جاسوسی ایالات متحده آمریکا با شعارهای اجتماعی و اعتراضی ادامه و ... ادامه »
19
مختصری از زندگی نامه شیطان
چکیده: مفهوم شیطان کلمه ی شیطان اسم جنس است و به هر موجودی که صاحب فتنه و شرّ باشد و یا اینکه موجب دوری از حق گردد، اطلاق می شود.(1) اگر ریشه ی شیطان از شطن باشد، به معنای «خالف» و «ابعد» یعنی مخالفت ورزید و دور نمود که این معنا منطبق به هر کردار و رفتار شیطان است. اگر از ریشه ی شیط باشد، به معنی احتراق است که اشاره به خلقت ناری ا... ادامه »
03
انواع رویکردهای شیطان پرستی
چکیده: شیطان پرستی فلسفی (لاوی) این نوع شیطان گرایی از مبنای اعتقادی یهودیت نشأت گرفته است. این نوع گرایش اعتقاد به این دارد که محور و مرکز عالم، انسان است. این شاخه از شیطان پرستی به پایه گذار این فرقه، آنتوان لاوی نسبت داده می شود. کسی که کلیسای شیطان را تأسیس کرد و اولین سازمانی که از لغت شیطان پرستی فلسفی استفاده نمود. او تحت تأثیر نوشته های نیچه، آل... ادامه »
03
هالووین شیطانی
چکیده: هر سال از غروب آخرین روز اکتبر (۳۱ اکتبر) تا سحرگاه اول نوامبر، مراسم ویژه‌ای موسوم به “هالووین” (Halloween party) در برخی کشورهای غربی به ویژه ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود. برای اینکه از تمامی ابعاد و جنبه‌های مرموز این جشن مطلع شوید، با این گزارش همراه باشید. *** پیشینه و قدمت برگزاری جشن سنتی “هالووین&rdqu... ادامه »
21
فعالیت گروه‌های شیطان پرستی در مدارس کشور!
چکیده: این حرکت با پشتیبانی کانون های بزرگ سرمایه داری (خصوصا یهود) و با پیامبری پیامبرانی چون موزیک متال و سینمای هالیوود رویای تسخیر عواطف و افکار بشریت را در سر می پروراند. به گزارش“ادیان نیوز”، برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های کشور فعالیت خود را گسترش دادند. اخیرا برخی از گروه های شیطان پرس... ادامه »
05
منع از شیطان پرستی در قرآن!
چکیده: موضوع ابلیس نزد ما امری ساده و پیش پا افتاده است ‏به گونه‏ای که روزی چندبار او را لعنت کرده و از شر آن به خدا پناه می‏بریم. و بعضی افکار پریشان خود را به این دلیل که از ناحیه اوست تقبیح می‏کنیم. اما باید دانست که این موضوع بسیار قابل تامل و شایان دقت است. شایسته است منظر قرآن کریم را درباره حقیقت آن‏که موجودی عجیب و در عین حا... ادامه »
06
رابطه عرفان یهود کابالا، قبالا با شیطان پرستی
چکیده: گروهی از بنی‌اسرائیل همواره دنبال دانش و معرفت بوده‌اند. اما این حقیقت را از راه درست نمی‌جستند. زمانی سحر و جادو را علم می‌دانستند و با اهداف و نیات شوم از آن استفاده می‌کردند و بعد در آغاز دورة مسیحی با رویکرد به دوگانه‌انگاری ماقبل گنوسی برای ربوبیت شیطان بر این جهان و اصالت شرارت نظریه پردازی کردند. دوگانه‌ان... ادامه »
14
پارتی‌ مختلط شیطان‌پرست‌ها درعربستان
چکیده: هیئت موسوم به امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی اعلام کرد که 30 شخص لخت رادر یک پارتی بازداشت کرده که تعدادی آمریکایی و اروپایی نیز در میان آن‌ها حضور داشتند، آنها منتسب به یک گروه شیطان پرست بودند که در یک مهمانی مختلط در ریاض حضور داشتند. یکی از اعضای این هیئت از طریق صفحه خود در توئیتر اعلام کرد که این سی نفر از 11 تابعیت مختلف بودن... ادامه »
10
فرزندان شیطان
چکیده: جلّ‌الخالق! آدم چه چیزهایی که توی این دنیای قرن 21 نمی‌بیند و نمی‌شنود. شنیده بودیم شیطان همیشه عده‌ای را وسوسه می‌کند و به هر طریقی که شده، به دنبال خود می‌کشاند. حتی تا آنجا که چند نفری دور هم جمع می‌شوند و یک سری کلمات و حرکات عجیب و غریب از خود درمی‌آورند و بعد هم می‌گویند ما شیطان پرستیم. امّا خدایی... ادامه »
09
درباره گروه‌های « شیطان‌گرا» چه می دانید؟
چکیده: کارگردان مستند «خدا و دیگر هیچ» در همایش «دین‌ زاو» که در فرهنگسرای خاوران برگزار شد، درباره ساخته خود که به موضوع شیطان‌گرایی در ایران می‌پردازد، گفت: این مستند طی سال‌های 83 تا 85 در دو استان تهران و اصفهان و شهرستان‌های اطراف آن‌ها تصویر برداری شده است.وی با بیان اینکه عنوان شیطان‌پرستی ... ادامه »
09
کانونهای هواداری از هوی متال و گرایش جوانان در شبکه های مجازی مرتبط به آن
چکیده: اخیرا گروههای موسیقی تند و شیطان پرست در اقدامی تامل برانگیز اقدام به راه اندازی صفحات مخصوص به افراد فارسی زبان در فضای شبکه های مجازی نظیر توئیتر و فیس بوک کرده اند و در قالب کانون هواداران ، اقدام به جذب جوانان ایرانی و سپس انتقال باورهای نادرست خود به مخاطبان می کنند. یکی از این گروهها ، "اسلیپ نات" است که به تازگی اقدام به راه اندازی صفحه هوا... ادامه »
09
آیا عدد 11 نماد شیطان است؟
چکیده: تبیان نوشت: ۱۱ ستون افقی سفید و سرخ پرچم آمریکا که با دو ستون سرخ رنگ محصور شده نیز برگرفته از تقدس همان دو ستون معبد سلیمان و رنگ آنهاست.این عدد مانند عدد ۳۳، از مقدس‌ترین نمادهای (کابالا) به شمار می‌آید. همچنین نماد دروازه ورودی جنیان به دنیای انسان‌هاست. مطالب بیشتری راجع به نمادشناسی این عدد در مسیرهای زیر قابل مشاهده است: به خ... ادامه »
15
چکیده: از نور متنفر است، ترجیح مى دهد در کفن بخوابد، صلیب وارونه اى روى سر طاسش خالکوبى کرده است، خون مى آشامد و همسرش را از طریق یک آگهى تبلیغاتى روزنامه پیدا کرده است. در آن آگهى نوشته بود: «خون آشام شاهزاده تاریکى را مى جوید که از همه چیز و همه کس متنفر باشد». مانوئلا نیز به این آگهى پاسخ داده بود و این دو یکدیگر را مناسب هم تشخیص دادند. ... ادامه »
اين ماه: 72682                              ديروز: 1                              امروز: 492

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.