کتابخانه الکترونیک

15
معرفی کتاب :  «چرا از بهائیت برگشتم؟»
چکیده: خاطرات بهائی پشیمان شده به نام "مسیح‌اله رحمانی" در کتابی با عنوان "چرا از بهائیت برگشتم؟" توسط علی‌امیر مستوفیان در 184 صفحه گردآوری و نشر راه نیکان، آن را منتشر کرده است. خاطرات بهائی پشیمان شده به نام "مسیح‌اله رحمانی" در کتابی با عنوان "چرا از بهائیت برگشتم؟" توسط علی‌امیر مستوفیان در 184 صفحه گردآوری و نشر راه نیکان، آن ... ادامه »
06
وجود ۸۰۰ هزار عنوان مطلب و مقاله در کتابخانه الکترونیک خراسان جنوبی
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از وجود بیش از ۸۰۰ هزار عنوان مطلب و مقاله در کتابخانه الکترونیک این اداره کل خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان، با بیان این که کتابخانه الکترونیک اداره کل تبلیغات اسلامی یکی از نخستین کتابخانه های الکترونیک مادر تخصصی در شرق کشور است، گفت: این کتاب... ادامه »
25
 افتتاح کتابخانه دیجیتال آستان قدس رضوی همزمان با میلاد امام رضا(ع)
چکیده: کتابخانه دیجیتال آستان قدس رضوی با ارائه ۳ میلیون منبع خطی و چاپی همزمان با میلاد مبارک امام رضا(ع) در پاییز سال جاری افتتاح می‌شود و آغاز به کار خواهد کرد.  به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی حدود سه میلیون منبع اطلاعاتی مانند منابع خریداری شده و منابع متعلق به این سازمان، نگهداری می‌شود. همچ... ادامه »
اين ماه: 72695                              ديروز: 1                              امروز: 505

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.