تبلیغات ماهواره ای

03
رسانه ‌های تبشیری؛ شبکه 7 پارس
چکیده: از جمله فعال‌ترین شبکه‌های ماهواره‌ای تبشیری، شبکه Sat 7 Pars است که تحت مدیریت کشیش «هرمز شریعت پناهی» فعالیت می‌کند. خانواده شریعت پناهی از خانواده‌های ریشه‏ دار در جریان منافقین بوده‌اند و برادر هرمز شریعت از جمله افرادی است که به دلیل ترور مستقیم شهروندان و نقش کلیدی در حوادث ترویستی مختلف در سال&r... ادامه »
08
مثلث «پول»، «رسانه» و «تشکیلات»؛ نقشه راه شیرازی‌ها
چکیده: با توجه به نگاه ویژه شیرازی‌ها به «تبلیغات» طبیعی است که تاسیس شبکه های ماهواره‌ای را در دستورکار قرار دهند و «تشکیلات» را در «هیات عزاداری» جستجو کنند. با این تفاوت که مثلث رهایی علیه استعمار، علیه تشیع سیاسی فعال شده است. «مرجعیت»، «امام حسین فارسی، عربی و انگلیسی»، «... ادامه »
04
رسانه های رحمانی و رسانه های شیطانی
چکیده: (أَ لَم تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللّهُ مَثَلاً کَلِمَةً طَیِّبَةً کَشَجَرَةٍ طَیِّبَةٍ أَصْلُها ثابِتٌ وَ فَرْعُها فِی السّماءِ تُؤْتی أُکُلَها کُلّ حینٍ بِإِذْنِ رَبِّها وَ یَضْرِبُ اللّهُ اْلأَمْثالَ لِلنّاسِ لَعَلّهُمْ یَتَذَکّرُونَ وَ مَثَلُ کَلِمَةٍ خَبیثَةٍ کَشَجَرَةٍ خَبیثَةٍ اجْتُثّتْ مِنْ فَوْقِ اْلأَرْضِ ما لَها مِنْ قَرارٍ).[1] نیاز به ... ادامه »
18
روایت‌ جعلی شبکه‌های سلام، فدک و اهل‌بیت از شیعه
چکیده: انگلیسی‌ها برای شیعه دوازده امامی هم یک طلبه خوش بر و رو، و خوش پوش تدارک دیده‌اند تا در لندن حسینیه و شبکه تلویزیونی و حوزه علمیه داشته باشد و منبر برود و بشود سینه چاک شیعیان و دشمن درجه یک وهابیت. گروه فرهنگی مشرق- رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز در دیدار دست‌اندرکاران حج فرمودند: «بزرگان تشیع اعم از امام(ره) و دیگران ... ادامه »
09
جنگ جهانی اسلام و یهود
چکیده: تحلیل فیلم World War Z آن قدر در مورد زامبی‌ها مطلب نوشته‌ام که برایم فرار از کلیشه‌ها بسیار سخت شده است.  به همین دلیل بی‌مقدمه به سراغ تحلیل و بررسی «فیلم جنگ جهانی زد» (World War Z) - واقعاً نمی‌دانم مترجم های عزیز از کجای این اسم، کلمه زامبی را استخراج کرده‌اند!- می‌پردازم.... ادامه »
20
رقص ماهواره برای حجاب و جمعیت!
چکیده: چندهفته ای است که رسانه های غربی هجمه ضدفرهنگی خود برای ترویج سبک زندگی سکولار و تبلیغ آزادی های بی قید و بند را شدت بخشیده اند. جنجال رسانه های غربی علیه ارزش ها و باورهای اسلامی-ایرانی نشان می دهد که بدون شک استحاله فرهنگی و اجتماعی و تغییر هویت کشورها، برای قدرت های استعماری اهمیت بیشتری از مسائل سیاسی دارد. اگر مجموعه فعالیت های ضدفرهنگی رسان... ادامه »
18
 مبانی نگرش به زن در رسانه ها با رویکرد دینی و غیردینی
چکیده: چکیده بررسی مقوله ی زن در رسانه بدون توجه به مبانی اندیشه ای نگرش به زن در رسانه، پژوهشگران این حوزه را به نتایج عمیقی رهنمون نمی سازد. مقاله حاضر می کوشد با مروری بر بعضی مبانی اندیشه ای نگرش به زن در رسانه های فعلی در سطح جهان که عمدتاً رویکرد غیردینی دارند، تحلیلی از چرایی وضعیت فعلی زن در رسانه ارائه دهد. همچنین با تطبیق آنها با مبانی اندیشه ا... ادامه »
07
عصبانیت شبکه وهابی کلمه از مولوی عبدالحمید+فیلم
چکیده: شبکه وهابی و تندروی «کلمه» به مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی و بسیاری از اهل‌تسنن حاضر در این کنفرانس حمله و آنها را مزدور خواند. شاید بسیاری از کسانی که مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی را می‌شناسند او را در حمایت از برخی جریان‌های سیاسی و یا برخی مواضع او در ۸ سال گذشته مورد انتقاد قرار دهند. اما در ماه‌های اخیر مدیر دار... ادامه »
01
رسانه در خدمت صلیب
چکیده: اشاره اما یازده رسول به جلیل، بر کوهی که عیسی (ع) ایشان را نشان داده بود رفتند و چون او را دیدند پرستش نمودند؛ لیکن بعضی شک کردند. پس عیسی (ع) پیش آمده ، بدیشان خطاب کرده، گفت: «تمامی قدرت در آسمان و زمین به من داده شده است. پس رفته، همه امت‌ها را شاگرد سازید و ایشان را به اسم اب و ابن و روح القدس تعمید دهید و ایشان را تعلیم دهید که همه... ادامه »
23
از روابط تا خودکشی در شبکه من و تو
چکیده: مدتی است غیبت ناگهانی و بحث برانگیز "پریسا سحرخیز"، مجری و برنامه ساز شبکه من و تو سوال ها وابهام های فراوانی را به دنبال داشته است تا اینکه این مجری زن از جداشدنش از تلویزیون من و تو خبر داد. مدتی است غیبت ناگهانی و بحث برانگیز "پریسا سحرخیز"، مجری و برنامه ساز شبکه من و تو سوال ها وابهام های فراوانی را به دنبال داشته است تا اینکه این مجری زن از ... ادامه »
02
دم خروس «روحانی سنج» از سیا بیرون زد
چکیده: سناریوی هجمه رسانه‌ای علیه دولت و تلاش برای ایجاد اختلال در انجام وظیفه مسئولان دستگاه اجرایی کشور که از‌‌ همان روزهای ابتدایی پس از تنفیذ حکم ریاست جمهوری آقای روحانی کلید خورده بود، سرانجام پشت پرده خود را به نمایش گذاشت.  به گزارش مشرق به نقل از رجانیوز، راه‌اندازی یک سایت اینترنتی تحت عنوان «روحانی سنج» ک... ادامه »
28
موج ایرانی ستیزی در مشهورترین سریال آمریکایی
چکیده: قسمت هشتم سریال هوملند در آستانه دور جدید مذاکرات هسته‌ای آکنده از خصوصیت علیه مردم کشورمان است. به گزارش فارس، روزنامه هفت صبح نوشت: پیش از این درباره سریال هوملند و استفاده ناجوانمردانه از نام ناصر حجازی گفته بودیم اما به نظر می‌رسد ایرانی ستیزی در این سریال ابعادی خارق‌العاده پیدا کرده است. در هشت قسمتی که از آغاز سیزن سوم سریا... ادامه »
22
فاجعه تبلیغات تهوع‌آور جنسی در ماهواره و اینترنت!
چکیده: درماه های گذشته محصولات جنسی و فیلم های آموزش بهداشت جنسی به راحتی و بدون هیچ ضابطه ای در داروخانه های سطح شهر به فروش می رسد. این درحالی است که درآن سوی ماجرا موج گسترده تبلیغات محصولات جنسی و داروهای تقویت قوای جنسی به صورت گسترده در فضای مجازی، ایمیل ها، وبلاگ ها و سایت های اینترنتی هم مشاهده می شود. در این تبلیغات گسترده به گونه ای بزرگنمایی م... ادامه »
29
از صدور پیام‌های غیراخلاقی تا حمایت از تروریست‌ها
چکیده: عنوان"رویای آزادی" نام مستندی است که به سفارش گیتی گیوه چیان زاده توسط واحد تولید شبکه بهایی من و تو ساخته شده است. به گزارش جهان، پس از شائبه همجنس گرایی عوامل شبکه غیراخلاقی "من و تو" که به واقعیت تبدیل شد و موجب ریزش قابل توجه مخاطبان شبکه گردید، مدیریت این شبکه سلطنتی انگلیس خود را هزینه سازمان تروریستی منافقین کرده است که دستش به خون بیش از 1... ادامه »
20
بهانه های شبکه من و تو برای خرج کردن از روابط نامشروع
چکیده: گرچه موضوع سریال نظم و قانون، جنایات و جرم هایی در ارتباط با موضوع نظم و عدم رعایت قانون در جامعه است اما این سریال صحنه هایی را به تصویر می کشد که قربانیان کم سن و سال آن یا قبل از سن قانونی رابطه نامشروع برقرار می کنند یا دختران در آن خواسته یا ناخواسته باردار می شوند عادی سازی بحث درباره روابط نامشروع و بیان بدون دغدغه آن در حضور مرد وزن نامحرم... ادامه »
23
مسلمانی به شیوه سریال های ترک!
چکیده: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، اعتیاد خاصی! به سریال های ترک پیدا کرده اند و مسلمانی به این شیوه را ترویج می کنند. دینداری یکی از مولفه های فرهنگی است که در طول زمان و با تغییرات فرهنگی که در جوامع ممکن است رخ دهد، دچار تغییر و تحولاتی می شود. آنچه مشخص است اینکه زندگی در عصر تکنولوژی، تاثیرات زیادی را بر مقوله دینداری افراد و باورها و اعتقادات... ادامه »
16
دام جدید تکفیری ها برای اهل تسنن ایران
چکیده: در بین شبکه های ماهواره ای که به سهولت در ایران قابل دریافت است حدود ۵۰ شبکه متصل به جریان تکفیری و وهابیت وجود دارد که حدود ۱۰شبکه آن مستقیما برنامه زنده و به زبان فارسی پخش می کنند . بر اساس این گزارش جریان های ضدشیعی با همکاری وهابیون و سازمان سیا اقدام به راه اندازی شبکه های ماهواره ای کرده اند که اعتقادات شیعی ایرانیان را هدف قرار دهند، پس از... ادامه »
27
اگر نگران فساد هستید از ماهواره پرهیز کنید
چکیده: آیت الله ناصری گفت: ماهواره امروز بلای خانواده ها شده و خانواده ای که از ماهواره استفاده می کند، نباید از ترک نماز فرزند خود تعجب کند و نباید انتظار داشت خانواده از لحاظ روحی و اخلاقی سلامتی خود را حفظ کند. آیت الله محمد ناصری، استاد اخلاق و عرفان حوزه علمیه اصفهان، در جلسه اخلاق که امروز پس از اقامه نماز ظهر و عصر در جمع نمازگزاران مسجد کمرزرین ا... ادامه »
26
ماه رمضان و گزارش‌های خلاف واقع رادیو زمانه و روزآنلاین
چکیده: شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و رسانه‌های ضد انقلاب هر ساله با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان تلاش می‌کنند با انتشار گزارش‌هایی خلاف واقع از رواج روزه‌خواری در کشورمان بگویند تا از این طریق به هدف خود برسند. هر ساله با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و روزه‌داری مردم مسلمان کشورمان، شبکه‌های ماهواره‌ای فا... ادامه »
08
آنتن های ماهواره ای؛ تریبون بهائیت برای القای خرافات
چکیده: استعمار کهن و کشورهای اهل سلطه با یک سیاست مهم و تاثیر گذار در قرون اخیر توانسته اند روز به روز نفوذ نرم خود را در میان سایر کشور ها و مخصوصا کشورهای اسلامی انجام دهند . " تفرقه بینداز و حکومت کن" راهکار و سیاستی است که آنها برای قدعلم کردن کشورها خصوصا مسلمانان درپیش گرفته اند در این راستا آنها با ایجاد فرقه هایی در میان مسلمانان با این نگاه که فر... ادامه »
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين   
اين ماه: 93989                              ديروز: 2940                              امروز: 956

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.