پیامبر اعظم(ص)

16
مقامات رسول اکرم (ص)در سایه عبودیت ایشان بود
چکیده: علّت همه شرافت و منزلت‏ هایی كه خداوند به ایشان عنايت فرموده اين است كه بنده برگزيده حقّ می ‏باشد و هر چه از مقامات و كمالات دارد، به حقّ سبحانه منتسب است و آن را از ناحيه عبوديت به دست آورده است. به مناسبت ولادت پر برکت حضرت محمد صلی الله علیه و آله در این ماه و در ادامه سلسله مباحث فضائل رسول اکرم )ص( فرازی از زیارت نامه ایشان در روز و... ادامه »
15
پیام سازمان تبلیغات اسلامی به مناسبت میلاد پیامبراکرم(ص)و امام صادق(ع)
چکیده: سازمان تبلیغات اسلامی میلاد با سعادت ختمی مرتبت پیامبر رحمت حضرت محمد (ص)، حضرت امام جعفر صادق (ع)بنیانگذار مکتب جعفری و هفته وحدت را با صدور پیامی به ملت مسلمان ایران تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلام، در این اطلاعیه آمده است: نوری که در ازل خلق شده بود اینک در کالبد حضرت مصطفی دمیده شد، آن‌گونه که خود فرمود: «أ... ادامه »
26
بزرگ‌ترین مبلُغ تاریخ
چکیده: مقام معظم رهبری: از كشورهاى مختلف مى‌آیند و از ما مبلّغ مى‌خواهند؛ اما نداریم! از داخل شهرهاى ایران مى‌آیند و از ما مبلّغ و امام جمعه مى‌خواهند؛ اما نداریم؛ خیلى عجیب است! ... مگر ما گفتیم به جنگلهای آمازون بروید و تبلیغ كنید؟!   پیامبر اکرم(ص) بزرگترین مبلغ تاریخ بشریت است، شخصیت بزرگواری که با تحمل سختی‌ها و مشقات ... ادامه »
10
بی تفاوت نبودن پیامبر اسلام نسبت به امت
چکیده: روزهای پایانی عمر شریف پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله روزهای حساس و سرنوشت سازی برای همه به خصوص یاران حضرت و پیروان ایشان بود. اینکه حضرت رسول صلی الله علیه و آله در بستر بیماری است و در حال احتضار است هر معتقد ارادتمند به ایشان را آزرده خاطر می کرد. در این روزهای غم بار در مدینه و در خانه حضرت چه می گذشت؟ توجه حضرت در این لحظات ... ادامه »
10
«ایمان کهنه» و «ایمان نو» به خاتم پیامبران
چکیده: بیست و هشتم صفر روزی است که به یادبود از دست دادن پیامبر صلی الله علیه و آله محزون می‌شویم؛ اما نکته مهمتری نیز در این میان است که آیا به حقایقی که درباره حضرت رسول صلی الله علیه و آله باور داریم فکر هم می‌کنیم؟   فرصتی برای تأمل مشغله‌های زندگی یکی پس از دیگری ظاهر می‌شوند و گویا هیچگاه تمامی نمی‌یابند. در این میان... ادامه »
اين ماه: 135289                              ديروز: 2812                              امروز: 677

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2018) محفوظ می باشد.