اربعین حسینی

06
اربعین مختص سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است
چکیده: یکی از ویژگی‌های ارزشمندی که شیعیان را از سایر مسلمانان و یا بهتر بگوییم از تمام مکاتب دینی جدا می‌کند، اطاعت محض و بی چون و چرا از ولی خدا و اولی‌الامر است که به اذن الهی از هر گونه خطا و معصیت، مصون و معصوم می‌باشند و البته برای این اطاعت محض، هم ادله عقلی و هم ادله نقلی فراوانی از متکلمین شیعه نقل شده که در حوصله بحث ما نیست.... ادامه »
01
راز زیارت اربعین
چکیده: با فرا رسیدن اربعین حسینی شور غیر قابل وصفی شیعیان و دوستداران حضرت ابا عبدالله علیه السلام را در بر می گیرد. راز و رمز این همه دلدادگی و تکاپو برای زیارت کردن سید الشهداء علیه السلام در روز اربعین چیست؟ این کشش و میل درونی فراتر از یک سفارش معمولی از سوی بزرگان دینی است. که سفارشات بزرگان بر بسیاری از اعمال مستحب و حتی واجب بسیار است اما داستان ار... ادامه »
01
اربعین فروردینی دیگر
چکیده: به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری اربعین مولایمان امام حسین علیه السلام، و با توجه به وظیفه خطیر و سنگین شما دبیران پرورشی نسبت به شناخت مقام والای سرور و سالار شهیدان به دانش آموزان ایران اسلامی، مرکز یادگیری سایت تبیان طبق روال همیشه، متنی را ارائه نموده است که امید است در برگزاری مراسم شما عزیزان در مدرسه مورد استفاده قرار گیرد. ... ادامه »
اين ماه: 96604                              ديروز: 4025                              امروز: 1762

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.