فرقه شیرازی

01
قمه زنی متعلق به فرهنگ مسیحیت است
چکیده: حجت الاسلام صدارت گفت: مراسمات خشن مانند قمه زنی در فرهنگ شیعی وجود ندارد و از فرهنگ مسیحیت وارد شده است. ویژه برنامه " از سکوت تا بایکوت " رادیو گفت و گو به مناسب فرارسیدن ایام محرم و با موضوع نمایش برخی عزاداری های غلط و استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای اسلام هراسی، شیعه هراسی و متوحش جلوه دادن مسلمانان و شیعیان و با حضور حجت الاسل... ادامه »
27
تحلیل رفتار فرقه شیرازی بر اساس نسخه استاد آمریکایی
چکیده: هالرسون میگوید: "جریان شیرازی" به عنوان بهترین کاراکتر برای ایفا نمودن نقش طرفداران امام حسین و مقابله با یزید ساختگی وی یعنی نظام جمهوری اسلامی می‌تواند ایفا کند. ماجرا از آنجا آغاز شد که  شبکه رسمی وابسته به بیت شیرازی در بحبوحه حوادث و اغتشاشات دی ماه اقدام به انتشار فایلی تصویری در خصوص اظهارات سید حسین شیرازی با محوریت تخریب ا... ادامه »
22
نمونه‌ای از روایات مورد استدلال تشیّع انگلیسی
چکیده: تشیع انگلیسی برای توجیه فحاشی و اهانت‌های خویش به مقدسات اهل سنت، به برخی از روایات استدلال کرده‌اند که در ادامه به یکی از این روایات اشاره می‌کنیم، و آنها را مورد تحلیل قرار می‌دهیم. اخباری مشهور جناب سید  نعمت الله‏ جزایری در کتاب «ریاض الابرار فی مناقب الائمّة الاطهار» ابتدا روایتی را از امام صادق(عل... ادامه »
15
چهره‌های تشیع انگلیسی/ تحریف‌گر قرآن برای مشروعیت‌بخشیدن به قمه‌زنی!
چکیده: محمد هدایتی «محمد هدایتی» مدیرمسئول شبکه سلام یکی از کسانی است که با بیت شیرازی‌ها ارتباط کاملی دارد و در مسائل سیاسی کاملاً ضد نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند. تا به حال چندین نوبت با شبکه صدای آمریکا مصاحبه و جمهوری اسلامی به دیکتاتوری متهم کرده است. از جمله فعالیت‌های وی مدیریت سایت ضد انقلابی رسام ـ روحانیون سن... ادامه »
15
چهره‌های تشیع انگلیسی/ مروج «عید الزهرا» و دشمن سرسخت ولایت‌فقیه!
چکیده: حسن اللهیاری یکی از عوامل فعال و حامیان جریان سید صادق شیرازی به جهت قرابت تفکرات و بهره مندی از دیدگاه‌های این جریان، دائماً به تبلیغ و دفاع از مرجعیت شیرازی می‌پردازد، شیخ هتاک و طلبه جوانی است به نام «حسن اللهیاری» که با وجود هتاکی‌های گستاخانه نسبت به قریب به اتفاق مراجع عظام، نسبت به مرجعیت و مواضع سید صادق شیرازی ب... ادامه »
13
چهره‌های تشیع انگلیسی/ موهن به همسر پیامبر(ص) و مروج قمه‌زنی در لندن!
چکیده: یاسر الحبیب «یاسر یحیی عبدالله الحبیب» از سرسخت‌ترین حامیان و از متعصب‌ترین مقلدان سید صادق شیرازی است که دائم بر طبل مرجعیت و اعلمیت وی می‌کوبد و علی رغم درخواست‌های مکرر برای اعلان برائت سید صادق شیرازی از یاسر الحبیب و مواضعش، مجموعه جریان شیرازی‌ها هیچگاه از وی اعلان برائت نکرده‌اند. تا جایی که سا... ادامه »
04
نگاهی اجمالی به شکل‌گیری فرقه انگیسی شیرازیه
چکیده: آیت الله ‌شیرازی مرجع مشهوری که فتوای تحریم تنباکو را دادند پسری داشتند به نام سید هادی. ایشان ۴ پسر داشتند به نام های حسن، محمد، صادق و مجتبی. حسن بعداز انقلاب در لبنان کشته شد. محمد درنجف ادعای مرجعیت کردند که چند تن از علما از جمله آیت الله خویی( ره)مرجعیت ایشان را تایید نکردند. ایشان در زمان اقامت امام خمینی واکنش هایی را د... ادامه »
24
فتح موصل بهانه‌ای برای خودنمایی فرقه شیرازی
چکیده: شبکه مرجعیت وابسته به جریان انحرافی شیرازی به بهانه فتح موصل به خودنمایی و تبلیغ برای فرقه خود پرداخت. به گزارش فرقه نیوز؛ شبکه وابسته به جریان شیرازی در اخبار شبکه به بهانه وضعیت شهر موصل و نزدیک شدن پیروزی ارتش و آزادی کامل شهر، موقعیت فرقه شیرازی  را مناسب دیده و اقدام به خودنمایی و تبلیغ در این زمینه می‌کند. این در حالی است که از اب... ادامه »
22
تشیع انگلیسی؛ معادله‌ای برای مهار تمدنی شیعه
چکیده: کتاب تشیع انگلیسی، معادله‌ای برای مهار تمدنی شیعه، که به همت مرکز توزیع پیام دیدار منتشر شده است، به بررسی مبانی فکری و معرفی برخی چهره‌های منتسب به جریان شیرازی می‌پردازد. در این کتاب که در شش فصل به رشته تحریر درآمده است با آثار و گفتاری از آیت الله اراکی، حجت الاسلام مسائلی، حجت الاسلام کاشانی، دکتر کچویان، دکتر سید... ادامه »
22
اشتراکات رفتاری و اعتقادی وهابیت و افراط‌گرایان شیعه
چکیده: امروز بیش از هر زمان دیگری شاهد رشد و گسترش افراط‌گرایی میان مسلمانان هستیم، آن‌گونه که این پدیده خطرناک به مانعی جدی در راه رشد و تعالی امت اسلامی تبدیل‌شده و تنش‌های بسیاری را در میان مسلمانان پدید آورده است. در این میان، متأسفانه دشمنان اسلام نیز از این فرصت بهترین استفاده را نموده‌اند و با تقویت و هدایت افراط‌گرایی... ادامه »
18
روایت‌ جعلی شبکه‌های سلام، فدک و اهل‌بیت از شیعه
چکیده: انگلیسی‌ها برای شیعه دوازده امامی هم یک طلبه خوش بر و رو، و خوش پوش تدارک دیده‌اند تا در لندن حسینیه و شبکه تلویزیونی و حوزه علمیه داشته باشد و منبر برود و بشود سینه چاک شیعیان و دشمن درجه یک وهابیت. گروه فرهنگی مشرق- رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز در دیدار دست‌اندرکاران حج فرمودند: «بزرگان تشیع اعم از امام(ره) و دیگران ... ادامه »
22
شناختی مختصر از مقتدای فرقه شیرازی
چکیده: شیعیانی که همزمان با تکفیری‌ها علیه حزب‌الله لبنان فعالیت می‌کنند قطع به یقین سید صادق در زمان فوت پدر در سال ۱۳۳۹ هجری شمسی، نوجوانی تازه بلوغ یافته محسوب می گردید که کسوت لباس روحانیت از برای وی تنها به عنوان پوشش و لباسی بیرونی موضوعیت داشت و لاغیر؛ زیرا لباس و پوشش بیرونی مردان در خاندان شیرازی از قدیم الایام عبا و عمامه بوده و ... ادامه »
26
چماق «وهابیت» در دست شیرازی‌ها!
چکیده: به گزارش فرقه نیوز، مجله الکترونیکی اخوت نوشت: شاید بتوان ادعا کرد که یکی از پربسامدترین واژه هایی که در سالهای اخیر در فضای خبری ایران تکرار شده است واژه «وهابیت» است. معناهایی که در قبال این واژه صورت گرفته خود داستانی پردرد و غصه دارد ولی آنچه در این مجال محل تامل ماست، سوء استفاده ای است که برخی بیسوادان یا مغرضان از آن کرده و می کن... ادامه »
30
آخوند انگلیس پسند!
چکیده: مروری بر فتنه انگیزی یک روحانی نمای شیعه و تبعات آن اشاره ماجرایی که مرور می کنید یک خیمه شب بازی تأسّف بار از سوی کسی است که خود را در حدّ پاسخ به استفتائات شیعیان می داند و با دست آویز قرار دادن اختلافات مذهبی به نحوی افراطی و اهانت بار، خدمتی دوجانبه و همزمان به دشمنان اصل اسلام و تکفیری های شیعه ستیز انجام داده و می دهد. هرچند بیان واقعه، ح... ادامه »
اين ماه: 72652                              ديروز: 1                              امروز: 462

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.