آتئیسم

10
آتئیست و خشونت
چکیده: سلسله مباحث کاربردی و روشنگرانه از جنایات بی خدایان🔆 قسمت اول 🔹حقیقت این است که موضع خداناباورانه قادر به حمایت از هیچ یک از نظام های منسجم اخلاقی نیست مگر داروینیسم اجتماعی بی رحمانه. به همین دلیل باعث مرگ، قتل و خونریزی بیشتر از هر سیستم اعتقادی دیگر در طول تاریخ جهان شده است. 🔹مطمئنا آتئیست ها همیشه از روی هیجان ادعا می کنند که مسیحی... ادامه »
20
آتئیسم چیست و پیروان این نحله دارای چه مبانی فکری‌ای هستند؟
چکیده: واژه آتئیسم در زبان انگلیسی از واژه یونانی atheos (به یونانی: ἄθεος) گرفته شده است که به معنای بی خدایان است. این واژه در گذشته با دلالت ضمنی منفی، در اطلاق به کسانی به کار می‌رفته که بی اعتقاد به خدایانی می‌شدند که در جامعه در سطح گسترده مورد پرستش قرار می‌گرفته‌ است. با گسترش آزادی اندیشه و پرسش&zw... ادامه »
18
نتایج تحقیقات گسترده از کاربران مجازی:آتئیست ها و بی دین ها عصبانی هستند‼️
چکیده: این نتایج نشان می دهد که افراد مذهبی بیشتر از کلماتی مانند (شاد) (خانواده) و (عشق) در فیس بوک استفاده می کنند !!! Religious people are more likely to use words like 'happy' 'family' and 'love' on Facebook, new research suggests. 🔖 از سوی دیگر، افراد غیر مذهبی از کلمات (عصبانی) استفاده می کنند و محققان دریافتند که با احتمال بیشتری درباره جس... ادامه »
17
آیا میدانید استفن هاوکینگ همه‌ مخاطبان خود در سراسر جهان را بخاطر پول فریب داده است؟
چکیده: بعد از انتشار کتاب هاوکینگ( با نام طرح بزرگ) در سال 2010 که حتی به زبان فارسی نیز ترجمه شده است، پیتر ویت فیزیکدان دانشگاه کلمبیای ‌آمریکا( که جزو ده دانشگاه برتر جهان است) و خود نیز آتئیست میباشد در سایت دانشگاه کلمبیای آمریکا درباره این کتابه هاوکینگ مینویسد: One thing that is sure to generate sales for a book of this kind is to somehow dra... ادامه »
28
تحرکات تازه جریان آتئیسم؛شبهه‌افکنی از طریق برگزاری مناظره
چکیده: گروه های آتئیستی در ادامه تحرکات معاندانه خود علیه اسلام، شبهه‌افکنی از طریق مناظرات را در دستورکار خود قرار داده‌اند.  در این راستا، کانال‌های وابسته به این جریان، بار دیگر اقدام به تبلیغات گسترده در فضای مجازی و دعوت از مخاطبان برای شرکت در این بحث‌های گروهی آنلاین نموده‌اند. . موضوعات محوری بحث‌ها خود نما... ادامه »
27
آموزش روش‌های مبارزه نرم توسط جریان «آتئیسم»
چکیده: به دنبال حوادث تروریستی اخیر در تهران، برخی کانال‌ها و گرو‌ه‌های تلگرامی منتسب به جریان موسوم به «آتئیسم»(خداناباوری)، ضمن ارائه تحلیل‌های زاویه‌دار و منفی‌انگارانه (علیه نظام جمهوری‌اسلامی ایران) از این وقایع، با اشاعه مطالبی به تشویق مبارزه و مقابله با آنچه «نظام دیکتاتوری حاکم» می‌خ... ادامه »
27
آتئیست ها،اندیشه ها و باورهای آنها
چکیده: آتئیست اندیشه ای که در میان گروهی از پیروان داروین دیده می شود. این گروه برای هیچ پدیده ای قائل به وجود خدا نیستند.  آتئیست ها برای تمام پدیده ها به دنبال توجیهات غیرمذهبی بوده و منکر ذات الهی می باشند.  آنها اصول اخلاقی و پایبندی به اخلاقی را بدون تکیه بر مذهب دنبال می کنند. هر چند در طول تاریخ افرادی چون هیتلر و استالین نمونه های از ب... ادامه »
26
خداناباوری یا آتئیسم - آتئیست(خداناباور)
چکیده: خداناباوری یا بی خدایی یا خدا انکاری Atheism) ) در معنای عام، رد باور به وجود خدااست. در معنایی محدودتر، بی‌خدایی این موضع است که هیچ خدایی وجود ندارد. در جامع‌ترین معنا، بی‌خدایی به سادگی، عدم باور به وجود هر گونه خداست. بی‌خدایی نقطهٔ روبرویخداباوری است، که ... ادامه »
اين ماه: 72781                              ديروز: 1                              امروز: 591

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.