منصور هاشمی

26
جریان سازی تبلیغاتی برای منصور هاشمی خراسانی
چکیده: وقتی که متوجه شدیم که فرد یا افرادی سعی دارند که شخصیتی مترسک مانند، به نام منصور هاشمی خراسانی را برجسته کنند و به وسیله ی بودجه های کلانی که معلوم نیست چه منشأئی دارند، به مردم بشناسانند، تصمیم گرفتیم که با احداث این وبلاگ در باب سخنان عوام فریبانه و متوهمانه ی منصور هاشمی خراسانی و کتاب بی بنیان و سطحیش یعنی " بازگشت به اسلام " روشنگری... ادامه »
25
بررسی جریان انحرافی بازگشت به اسلام منصور هاشمی خراسانی
چکیده: منصور هاشمی خراسانی از کجا آمد؟! چند ماه پیش از طریق پست کتابی به دست ما و تعدادی دیگر از استادان دانشگاه رسید که از تهران پست شده بود و روی آن نوشته بود «بازگشت به اسلام » و نویسنده ی آن شخصی به نام « منصور هاشمی خراسانی » بود.  بسته ی پستی به طور ناشناس از تهران ارسال شده بود. به نظرمان رسید که ای... ادامه »
23
عوام فریبی در کتاب بازگشت به اسلام
چکیده: اگرچه مترسک پوشالی و موهوم منصور هاشمی خراسانی و جریان ساختگی و بی بنیان بازگشت به اسلام ، علی رغم صرف هزینه های چندین میلیونی در کشور عزیزمان با شکست مواجه شده، لیکن همچنان در جهت تنویر افکار عمومی هم وطنان عزیز و خواهران و برادران مسلمانمان، در این مورد به روشنگری می پردازیم تا مبادا کسی به دلیل داشتن مطالعات کم یا سطحی نگری، به این ادعاهای پوچ ف... ادامه »
21
انتشار کتاب غیرقانونی بازگشت به اسلام
چکیده: چندی پیش کتابی به اسم " بازگشت به اسلام " از طریق پست به دست تعداد کثیری از استادان دانشگاه شیراز رسید.  روی این کتاب که ظاهراً عکس نجات یافتن یک فرد کشیده شده، تنها نام شخصی به نام " منصور هاشمی خراسانی " نوشته شده است. و اما اندر حکایات چالش برانگیز بودن این کتاب: کتاب بازگشت به اسلام غیر قانونی است 1. نداشتن هویت و شناسه این... ادامه »
19
گریز از مناظره !!
چکیده: این تمثیل خیلی جالب است که می گویند مادامی که بیشه خالی باشد، موش جولان می دهد! پس از آن همه خودستایی هایی که شخصیت ناشناس و بی مصدر منصور هاشمی خراسانی از خود و جریانش کرد، حامیان نامعلوم و مجازی منصور هاشمی و فرقه ی انحرافی بازگشت به اسلام ، در کامنت گذاری ها و هرزه نگاری های اینترنتیشان مدعی شدند که منصور هاشمی خراسانی خواهان مناظره و گفتگوی علم... ادامه »
18
به منصور هاشمی اجازه ماجراجویی نمیدهیم!
چکیده: راه اسلام و انقلاب راهی پر از سختی و خون بوده و هست که همچنان هم ادامه دارد. ملّت مسلمان و انقلابی از بدو بعثت تا کنون همواره با گرسنگی کشیدن ها و زندان رفتن ها و شکنجه شدن ها این مکتب عالی را نگه داشته و حفظ کرده اند. برای همین است که ما در قبال ایشان احساس مسئولیت می کنیم و نمی توانیم در مقابل تحریف آن ساکت بنشینیم.  شاید پررنگ ترین و عمیق ... ادامه »
10
تقدیس شخصیت ساختگی منصور هاشمی خراسانی
چکیده: پیش از هرچیز: شخصیت سازی افرادی فرصت طلب، جاه طلب و ماجراجو برای جلب توجه یا هر سوء نیّت مغرضانه ی دیگری، ابتدا شروع به ساختن و پرداختن شخصیتی جعلی و موهوم به نام منصور هاشمی خراسانی نمودند. هدف ایشان این بود که از طریق عقاید و مبانی اعتقادی به قلب مردم نفوذ کرده و از احساسات ملّت سوءاستفاده نمایند. برای همین همانند روش های استکبار کهنه، این بار ن... ادامه »
اين ماه: 94008                              ديروز: 3203                              امروز: 3045

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.