جندالسماء(القرعاوی)

21
«القرعاوی» مدعی دروغین مهدویت
چکیده: او خود را قاضی‌السماء (قاضی آسمان) نامید و کتابی نیز با همین نام تألیف کرد که در آن چنین نوشته: من مهدی و از ذریۀ فاطمه (علیهاالسلام) هستم جنبش جندالسماء به رهبری القرعاوی به صورت مسلحانه آغاز شد و مدتی طولانی با حکومت عراق درگیر شد. ضیاء عبدالزهرة القرعاوی (الکرعاوی) از قبیله آل أکرع در استان دیوانیه است.  قرعاوی ساکن منطقه زرقاء (18... ادامه »
02
پشت پرده مدعيان مهدويت درعراق
چکیده: موضوع "مهدويت" و مدعيان بسترسازي براي ظهور امام عصر (عج)، دست کم در سه سال اخير در کنار بحران تروريسم، اختلافات سياسي و آفت اشغال ناشي از حضور آمريکا، از قضاياي مهم سياسي، امنيتي و ديني عراق بوده است. حوادث بصره و ناصريه در حين برپايي آيين هاي اخير عاشورا که فرقه اي موسوم به "يماني" را در مرکز رويدادهاي خبري عراق قرار داد، بار ديگر موضوع فرقه هاي م... ادامه »
02
اعلام ظهور حضرت مهدی(عج) توسط گروه جندالسما در روز عاشورا
چکیده: استاندار کربلا گفت: اسناد و مدارکی در اختیار داریم که نشان می‌دهد فتنه‌گران محرم سال گذشته، با برخی سران و دستگاههای اطلاعاتی کشورهای عربی منطقه درارتباط بودند. به گزارش خیمه، اعضای گروه جندالسما (سربازان آسمان) قصد داشتند در روز عاشورای سال گذشته، با ایجاد آشوب در نجف و اشغال این شهر، ظهور حضرت مهدی(عج) را رسما اعلام کنند که این فت... ادامه »
01
جزئياتی از گروه تروريستي «جندالسما» و ادعاي مهدويت!
چکیده: خنثي شدن توطئه حمله گسترده به نجف اشرف با كشته شدن 300 تروريست و رهبر آنها توسط نيروهاي عراقي بازتاب فراواني در رسانه ها داشت . به نوشته سايت اينترنتي رجانيوز، برخي رسانه هاي خارجي و حتي داخلي اين گروه تروريستي را وابسته به القاعده و يا بعثي معرفي كرده بودند در حاليكه اظهارات سخنگوي اطلاع رساني استانداري نجف اشرف درباره اين گروه تروريستي كه موسوم ... ادامه »
اين ماه: 72877                              ديروز: 1                              امروز: 687

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.