(آرشیو ماه آذر 1396)

25
لزوم تبیین فتنه ۸۸ و عوامل شکل‌گیری 9 دی برای مردم
چکیده: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تبیین فتنه ۸۸ در جنگ نرم و عوامل و پیدایش ۹ دی‌ماه از جمله اهداف روز نهم دی‌ماه است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین احمد ملایی در جلسه برنامه‌ریزی ستاد گرامیداشت یوم‌الله نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و ... ادامه »
25
حکم خواندن و شنیدن همزمان آیه سجده
چکیده: سوال: آیا در صورت خواندن و شنیدن همزمان آیه سجده، انجام یک سجده کافی است؟ پاسخ: آیات عظام امام، خامنه ای و سیستانی:  اگر انسان موقعی که آیه سجده را می خواند، از دیگری هم بشنود، چنانچه با توجه بوده و با اختیار به آیه گوش داده، باید دو سجده نماید و اگر بی اختیار به گوشش خورده است، یک سجده کافی است. [1] آیت الله بهجت:  اگر چه احتی... ادامه »
23
چهار نفر از بانوان فرهیخه فردوس در دوره آموزشی سواد رسانه شرکت کردند
چکیده: چهار نفر از بانوان فرهیخته فردوس در دوره آموزشی سواد رسانه که از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد، شرکت کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، دوره آموزشی سواد رسانه در حالی در محل اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برگزار شده که چهار نفر از بانوان فرهیخته شهرستان فردوس نیز در این دوره شرکت کردند.... ادامه »
23
فعالیت ۱۷۰ خانه قرآن روستایی و ۴۱ خانه قرآن شهری در خراسان‌جنوبی
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت ۱۷۰ خانه قرآن روستایی و ۴۱ خانه قرآن شهری در این استان خبر داد و افزود: در حال حاضر بالغ بر یک هزار جلسه قرآنی در استان برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی اظهارکرد: دین اسلام دین جهانی و ابدی بوده قرآن نیز کتابی است که برای همه ... ادامه »
22
رخنه های دشمن در جامعه شناسایی شود
چکیده: نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با اشاره به روش های مختلف تبلیغ بیان کرد: مسئله تبلیغات در قالب های مختلف خود طبعا باید نو آوری داشته باشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام علیرضا عبادی در نشست مدیران کل امور مبلغین و رسانه سازمان تبلیغات اسلامی کشور با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام ج... ادامه »
21
طرح تحول اجتماعی درسکونت گاه های غیر رسمی خراسان جنوبی اجرا می‌شود
چکیده: مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فن آوریهای نو سازمان تبلیغات اسلامی از اجرای طرح تحول اجتماعی در سکونت گاه های غیر رسمی خراسان جنوبی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد صحت قول، مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فن آوریهای نو سازمان تبلیغات اسلامی ظهر در نشست هم اندیشی کارشناسان فرهنگی و مدیران ادارا... ادامه »
21
برگزاری گفتمان دینی در دبیرستان پسرانه برکت شهرستان بیرجند
چکیده: به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفتمان دینی با حضور دانش آموزان دبیرستان پسرانه برکت بیرجند برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،‌ گفتمان دینی در دبیرستان پسرانه (دوره اول) برکت شهرستان بیرجند برگزار شد. در این برنامه که به همت اداره تبلیغات اسلامی و همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان بیرجند در ... ادامه »
20
دارالتقریب پیشگام اتحاد مذاهب اسلامی
چکیده: شکل گیری دار التقریب در مصر شروع رسمی یک هم اندیشی و اتحاد و برادری بود و تا امروز ثمرات آن باقی مانده است و بعد از پیروزی انقلاب آرمان های آن حیات مجدد یافت. پس از سال ها جنگ و نزاع مذاهب و فرق اسلامی و از میان رفتن موقعیت های پیشرفت و توسعه ممالک مسلمان بزرگان از علمای قرن معاصر از جمله سید جمال الدین اسدآبادی به فکر ایجاد تقریب و اتحا... ادامه »
20
ایجاد امینت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم یکی از مهمترین وظایف قوه قضاییه است
چکیده: مدیر کل پیشگیری های مردمی و مشارکت های مدنی قوه قضاییه در نشست فصلی رؤسای شورای هیئات مذهبی گفت:ایجاد امینت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم یکی از مهمترین وظایف قوه قضاییه است. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،دکتر سیدعلی اصغر رفاهی مستشار قضایی و مدیر کل پیشگیری های مردمی و مشارکت های مدنی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه در... ادامه »
20
هر جا که به امر ولی فقیه گوش داده‌ایم عزتمند شده‌ایم
چکیده: رییس سازمان تبلیغات اسلامی در سومین نشست فصلی رؤسای کانون مداحان و شعرای آئینی تاکید کرد:هر جا که به امر ولی فقیه گوش داده‌ایم عزتمند شده ایم. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دکتر سید مهدی خاموشی در ابتدای سخنانش ضمن تبریک میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: قرآن از قرائت است و به صورت کتبی نازل نشده بلکه آنچه که به ... ادامه »
20
برگزاری 4گفتمان دینی باموضوع نماز در سرایان
چکیده: گفتمان دینی نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی وفضای مجازی در مدارس شهرستان سرایان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، گفتمان دینی باموضوع نقش نمازدر کاهش آسیب های فضای مجازی توسط حجت‌الاسلام سهرابی نژاد، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرایان در مدرسه خدیجه و حکمت شهر سه قلعه ونیز مدارس شهید صاعدی وبا ه... ادامه »
20
برنامه های برگزارشده اداره تبلیغات اسلامی درمیان درهفته وحدت
چکیده: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان برنامه های برگزارشده توسط این اداره را در هفته وحدت بیان نمود. به گزارش روابط روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان برنامه ها و فعالیتهای برگزارشده توسط این اداره را در هفته وحدت بیان کرد. حجت‌الاسلام نودهی ... ادامه »
20
گفتمان مبانی وحدت در مدرسه تلاش شهر اسدیه
چکیده: گفتمان دینی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان به مناسبت هفته وحدت در مدرسه تلاش شهراسدیه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان از برگزاری گفتمان دینی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان به مناسبت هفته وحدت در مدرسه تلاش شهر... ادامه »
19
بررسی زوایای فقهی ماه‌های حرام
چکیده: ماه‏های حرام، موضوع برخی از احکام شرعی واقع شده که بدین سبب بعضی از زوایای فقهی این ماه‏ها را مورد بررسی قرار می‏‌دهیم: 1. تعداد ماه‌های حرام به اتفاق تمام فقهای مسلمان، ماه‌های حرام چهار ماه می‌‌باشد که این چهار ماه عبارتند از: «ذی‌القعده»، «ذی‌الحجه»، «محرم» و &l... ادامه »
19
گفتمان مبانی وحدت در مدرسه علیشاه صابری شهر اسدیه
چکیده: به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان گفتمان دینی به مناسبت هفته وحدت در مدرسه علیشاه صابری شهراسدیه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان از برگزاری گفتمان دینی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان به مناسبت هفته وحدت در مدرسه... ادامه »
19
برگزاری گفتمان دینی به مناسبت هفته وحدت در مدرسه فقیهی شهراسدیه
چکیده: به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان گفتمان دینی به مناسبت هفته وحدت در مدرسه محمود فقیهی شهراسدیه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان از برگزاری گفتمان دینی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان به مناسبت هفته وحدت در مدرسه مح... ادامه »
18
برگزاری گفتمان وحدت در خوابگاه غدیر شهر سربیشه
چکیده: کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری گفتمان دینی با موضوع وحدت در محل خوابگاه دانش آموزی غدیر سربیشه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام علی احمدی کارشناس فرهنگی وتبلیغ اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری گفتمان دینی با موضوع مبانی وحدت در محل خوابگاه دانش آموزی کمیته... ادامه »
18
برگزاری 40 گفتمان دینی درهفته وحدت سال جاری در استان خراسان جنوبی
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی برنامه‌های انجام شده توسط این اداره کل را در هفته وحدت سال جاری تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی، در جمع خبرنگاران ضمن تشریح برنامه های انجام شده توسط این اداره کل در هفته وحدت سال جاری اظهار کر... ادامه »
18
اندیشه نوسلفیان
چکیده: اندیشه ی سید قطب و محمد قطب، تأثیری عمیق بر جامعه‌ی عربستان نهاد. تحت تأثیر این اندیشه، وهابیان که سال ها خودشان را با معنی ارائه شده از جانب محمد بن عبدالوهاب درباره‌ی توحید سرگرم کرده و مراقب قبرها بودند و گمان نمی‌کردند که مفهوم دیگری نیز در این باره وجود داشته باشد، به ناگاه با قرائت جدیدی روبرو شدند که با توحید ساختگی آن‌ها... ادامه »
18
تحلیل یک شبهه علیه معجزات پیامبر اسلام (ص)
چکیده: در گفتگوها و مناظراتی که با مبلغان مسیحی در مورد نبوت انجام می‌شود، زیاد دیده شده است که این کشیشان مسیحی برای زیر سوال بردن نبوت پیامبر اسلام (صلی الله و علیه و آله و سلم) نکته‌ای مطرح می‌کنند مبنی بر این عنوان که اگر پیامبر اسلام (صلی الله و علیه و آله و سلم)  واقعا از طرف خدا بود پس چرا در قرآن اشاره‌ای به معجزاتش نشده و... ادامه »
صفحه 2 از 7اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.