فالون دافا

30
عکس نوشت: فالون دافا
چکیده:
13
حامیان «فالون دافا»!+عکس
چکیده: کشورهای غربی استعمارگر، مدت‌ها پیش با ابداع و حمایت از جریان‌های انحرافی دینی و عقیدتی استراتژی کشورگشایی خود را تغییر داده و با حمایت‌های مادی و معنوی خود از این جریان‌های دینی و عقیدتی منحرف بهره‌برداری می‌کنند این فرقه در نقاط مختلف دنیا فعالیت دارد که ثروت هنگفتی را برای رئیس آن به ارمغان آورده است. به طوری که سرک... ادامه »
07
فالون دافا ؛ روش تزکیه  یا عرفان
چکیده: با ادعای اینکه فالون دافا مذهب نیست؛بلکه یک روش تزکیه است و هر کس با هر مذهبی می‌تواند این روش را تمرین کند و تزکیه نماید،به فریب دادن مردم پرداخته‌اند و هم اکنون بیش از صدمیلیون نفر در60کشور جهان آن را تمرین می‌کنند. مقدمه «لی هنگجی»، مؤسس عرفان «فالون دافا» و متولد چین است. براساس گفته‌های خودش،... ادامه »
07
فالون دافا و عرفان تخیلی
چکیده:  لی هنگ جی مدعی است که انسان ها در بدو خلقت همگی دارای آن سه اصل بنیادین هستند و فطرتی حقیقت جو، نیک خواه و بردبار دارند اما بعدا در اثر تعاملات اجتماعی و تغذیه و تربیت های خاصی فطرتشان آلوده می شود. راه بازگشت به فطرت اولیه و سرشت نخستین، انجام تمرینات فالون دافاست. لی هنگ جی در زمان کودکی تحت تعالیم بوداییان و تائوئیسم ها قرار گرفت. هدف نهای... ادامه »
06
فرقه‌ انحرافي فالون دافا
چکیده: نياز معنوي انسان امروز بازار گرمي براي مروجان و مدعيان مرام هاي معنوي و مكاتب عرفاني ايجاد كرده است. يكي از مشاهير اين عرصه لي هينگجي بنيان گذار روشي نوظهور به نام فالون دافا است، كه با تبليغات وسيع و حمايتهاي بين المللي، در حال گسترش در جهان است. اين مكتب با شعار راستي، دوستي و بردباري (جِن، شَن و رِن) تزكيه همزمان جسم و ذهن را آموزش مي دهد. ... ادامه »
06
فالون دافا
چکیده: تهیه کننده: محمود کریمی شرودانی فالون دافا یا فالون گونگ روشی است که ادعای تزکیة ذهن و بدن را دارد . فالون دافا به معنای « تمرین چرخ قانون » است. این روش در سال 1992 میلادی به وسیله شخصی به نام لی هُنگجی در چین مطرح شد. فالون دافا بر پایة سه اصل بنیادین به نام حقیقت ، نیک خواهی و بردباری بنا نهاده شده است و برای تزکیة ذهن و بدن پنج... ادامه »
01
فالون دافا و ادعاهای خدایی لی‌هنگجی
چکیده: بر هیچ کس پوشیده نیست که انسان، مظهری از کل عالم و جلوه‌ای از قدرت خالق خود می‌باشد و حتی برترین مخلوقات و خلیفه خدا بر روی زمین است که خداوند رحمان و رحیم، امانت خود را در وجود او به ودیعت گذاشته است. انسان، پیچیده‌ترین و شگفت‌انگیزترین مخلوق روی زمین و دارای توانایی و استعدادهایی ‌ست که با پیشرفت علم تنها گوشه‌هایی ا... ادامه »
01
فالون دافا  و لی هنگجی
چکیده: نیاز معنوی انسان امروز بازار گرمی برای مروجان و مدعیان مرام‌های معنوی و مکاتب عرفانی ایجاد کرده است. یکی از مشاهیر این عرصه لی هنگجی بنیان گذار روشی نوظهور به نام فالون دافا است، که با تبلیغات وسیع و حمایت‌های بین‌المللی، در حال گسترش در جهان است. این مکتب با شعار راستی، دوستی و بردباری (جِن، شَن و رِن) تزکیه همزمان جسم و ذهن را آموز... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.