کاردستی

10
گلدان هایی از جنس جوراب
چکیده: دوستان عزیز امروز می خواهیم با جوراب های قدیمی ای که شما در فصل زمستان از آن ها استفاده کرده اید یک کار بامزه انجام بدهیم. ما می خواهیم یک گلدان گل ساده را تبدیل به یک گلدان جدید و مدرن کنیم.   وسایل مورد نیاز جوراب قدیمی رنگارنگ قیچی جعبه ی وسایل خیاطی   طرز ساخت گلدان را درون جوراب بکشید، اما حواستان باشد که اندازه ی جورابتان ب... ادامه »
14
شرشره کاغذی – کاردستی
چکیده: شاید شما برادر یا خواهر کوچکتر از خودتان داشته باشید و دوست دارید در روز تولد آن ها تزیین سالن به عهده شما باشد. امروز می خواهیم با هم شرشره های رنگی درست کنیم تا شما با هنر خود عزیزانتان را خوشحال کنید.   مواد مورد نیاز 1- کاغذهای صاف و براق                      2- قیچی     &... ادامه »
14
کاردستی ماهی گلی
چکیده: دوست داری تو هم یه ماهی گلی درست کنی؟ اگر دوست داری تمام کارهایی که در زیر بهت می گم رو انجام بده اونوقت می تونی برای ماهی گلی قشنگت یه دوست بسازی   وسایل مورد نیاز: •        کاغذ رنگی (در رنگهای متنوع)                         •&nbs... ادامه »
20
کاردستی پروانه‌های متحرک
چکیده: پروانه های متحرک را با صدف بسازید. شما ممکن است کنار ساحل که پوسته های صدف در آن زیاد است زندگی نکنید, اما ساختن این پروانه ها شما را به یاد کنار دریا و دشت می اندازد. وسایل مورد نیاز تعدادی صدف رنگ پارچه قلم مو سیم نخ نایلونی یک عدد میله تخته ی چوبی قبل از شروع کار صدف ها با آب و صابون بشویید. سعی ... ادامه »
19
کاردستی گوسفند پنبه‌ای
چکیده: دوستان عزیز امروز می خواهیم به کمک توپک های پنبه یک گوسفند بسیار زیبا درست کنیم. پس وسایل مورد نیاز که بسیار هم ساده و دم دست است تهیه کنید و با ما همراه شوید. وسایل مورد نیاز کاغذ مقوایی سفید و مشکی توپک های پنبه چسب قیچی مداد رنگی سفید دو عدد چشم عروسکی تکه ای از نخ کاموایی قرمز دستورالعمل 1- ابتدا شکل های موجود در عکس شماره یک را روی... ادامه »
19
کاردستی جعبه‌ی چوبی
چکیده: دوستان عزیز امروز می خواهیم به کمک وسایل ساده یک جعبه ی زیبا درست کنیم که استفاده های زیادی می توان از آن کرد. پس با ما همراه باشید.   وسایل موردنیاز چوب های کاردستی چسب وسایل تزیینی دستورالعمل 1- پایه ی جعبه ابتدا دو چوب کاردستی بردارید و آن ها را با فاصله  از هم قرار دهید و 10 چوب دیگر را با چسب در میان آن ها بچسبانید. &n... ادامه »
19
کاردستی لاک پشت سنگی
چکیده: دوستان عزیز امروز می خواهیم با هم یک مجسمه ی سنگی ساده و زیبا درست کنیم. شاید بعد از درست کردن این کاردستی بتوانید اسم خود را یک مجسمه ساز کوچک بگذارید. وسایل مورد نیاز برای این کار بسیار ساده و در دسترس است. وسایل مورد نیاز چند تکه سنگ رنگ اکریلیک چسب سیمان دستورالعمل ابتدا سنگ ها را قبل از رنگ آمیزی به کمک چسب بچسبانید. بهتر است ابت... ادامه »
19
کاردستی جالب حیوانات قوطی ای
چکیده: در این جا کاردستی های  زیبا و جالبی با استفاده از قوطی های خالی آلومینیومی،  می بینیم.  در این کاردستی که جزو کاردستی های بازیافتی ما است، درست کردن حیواناتی مثل گاو، خرس و خوک یاد داده می شود: مواد لازم برای درست کردن این کاردستی: قوطی آلومینومی  خالی ( مثل قوطی نوشابه) ، شسته شده و خشک شده اسپری رنگ و رنگ اکلریلیک قلم مو و... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.