03
ویژگی‌ بیانیه "گام دوم انقلاب" مسئولیت‌ ها و وظایف رسانه‌ ها
چکیده: مقام معظم رهبری به‌خوبی آرایش رسانه‌ای جدید را درک می‌کنند و نه‌تنها به رسانه‌های سنتی و قدیمی مانند رادیو، تلویزیون و مطبوعات آشنایی و توجه دارند، بلکه به رسانه‌های نوظهور، برنامه‌های تلفن همراه و شبکه‌های اجتماعی نیز توجه ویژه دارند و از جوانان که مخاطبان اصلی بیانیههستند، می‌خواهند که از این ظرفی... ادامه »
03
حکومت امام زمان«عج» جهانی است و انقلاب اسلامی هم ریشه در بعثت، غدیر و عاشورا دارد
چکیده: مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در جمع مردم خوانشرف نهبندان گفت: حکومت امام زمان«عج» جهانی است و انقلاب اسلامی ما ریشه در بعثت، غدیر و عاشورا دارد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضائی، مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در مراسم جشن نیمه شعبان در روستای خوانشرف نهبندان گفت: حک... ادامه »
02
محتوای مکتوب ویژه عملیات مشترک رمضان 1440 - کتابچه متن بیانیه
چکیده: محتوای مکتوب ویژه عملیات مشترک رمضان 1440  این بخش: کتابچه متن بیانیه لینک دانلود
02
طی ایام مهدویت ۴۵۰ مبلغ به نقاط مختلف خراسان جنوبی اعزام می‌شوند
چکیده: مسئول امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی از اعزام ۴۵۰ مبلغ به نقاط مختلف استان طی هفته مهدویت خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام علی کوثری نیا، مسئول امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: ۴۵۰ مبلغ اعم از روحانیون مستقر و بومی و اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم د... ادامه »
01
اعزام ۲۰ مبلغ به مناطق تلفیقی و عشایری نهبندان در هفته مهدویت
چکیده: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهبندان از اعزام 20 مبلغ به مناطق تلفیقی و عشایری این شهرستان در هفته مهدویت خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی اسماعیل کمال، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهبندان ۱ اردیبهشت ۹۸ در گفتگو با روابط عمومی این اداره از اعزام ۲۰ مبلغ به مناطق تلفیقی و ع... ادامه »
01
بهره‌مندی ۲۵۰۰ نفر از آموزش‌های قرآنی در شهرستان قاین
چکیده: مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از برگزاری 220 کلاس قرآنی در طول سال 1397 و بهره‌مندی 2500 نفر از این آموزش‌ها در شهرستان قاین خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد علیپور، مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین از برگزاری ۲۲۰ کلاس قرآنی در طول سال ۱۳۹۷ با اعتبار ۱۱۰ میلیون ریال در... ادامه »
01
«اصلاحات اقتصادی» در گام دوم
چکیده: مهم‌ترین نکته در بخش اقتصادی بیانیه‌ی گام دوم وجود یک طرح کلی در بافتار این نوشتار است. به بیان دیگر نویسنده‌ی متن در ذهن خود یک کلان‌تصویر عمومی با اجزای همساز با هم داشته و ما با طرح کلی یک سیاست توسعه مواجهیم نه تعدادی شعار اقتصادی کنار هم چیده شده. مهم‌ترین نکته اقتصادی در بیانیه گام دوم انقلاب مهم‌ترین... ادامه »
31
مروری سریع بر بیانیه گام دوم انقلاب(2)
چکیده:  بخش نخست  محور‌های کلی: ۱> شعار‌های جهانی انقلاب اسلامی: برای همه چیز می توان طول عمر مفید و تاریخ مصرف فرض کرد، امّا شعار‌های جهانی این انقلاب دینی از این قاعده مستثنا است ۲> مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی: انقلاب اسلامی همچون پدیده‌ای زنده و بااراده، همواره دارای انعطاف و آماده‌ی تصحیح خطا&z... ادامه »
29
یکی از مسائل مهم در مسیر گام دوم انقلاب، توجه به رسانه و فضای مجازی است
چکیده: به گزارش خبرنگار بلاغ، دکتر محمد رضا بهمنی طی سخنانی در هم اندیشی مدرسان حوزوی سواد رسانه ای و فضای مجازی که به همت شورای هماهنگی نهادهای عالی حوزوی در سالن همایش های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش اظهار داشت: اجرای این گونه برنامه ها و هم اندیشی ها در حوزه، بیش از هر چیز نشانه تحرک و... ادامه »
28
مروری سریع بر بیانیه گام دوم انقلاب(1)
چکیده: به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز ... ادامه »
28
«گام دوم» در بین اسناد راهبردی روحانیتِ شیعه
چکیده: «گام دوم» بیانیه‌ای فوق‌العاده دقیق و اثرگذار است. بسیاری از بحران‌هایی که در جامعه وجود دارد ناشی از «فقدان استراتژی» یا «انتخاب ضعیف» است. استراتژی‌ها در «شکاف تمدّنی» بین اسلام و غرب است. این بیانیه، هم با جنگ روانی دشمن مقابله می‌کند و هم راه مقابله با آن را... ادامه »
22
"انقلابیگری" لازمه تحقق گام دوم انقلاب
چکیده: عده‌ای انتظار داشتند رهبر انقلاب در شرایط کنونی کشور، با جنگ اقتصادی و ناکارآمدی‌های بعضی نهادهای اصلی، ناامیدی بخشی از بدنه سیاسی کشور و چالش‌هایی نظیر آسیب‌های اجتماعی، ساختارشکنانه ورود کنند، جمهوریت را کنار بگذارند، برخی مسئولین را برکنار کنند و خارج از چارچوب‌های قانونی و مسیر رسمی تغییر ایجاد کنند. گام دوم ... ادامه »
21
تأملی در پیشران‌‌های گام دوم
چکیده: بیانیه‌ی گام دوم، سندی ناظر به آینده است. بیشتر این‌گونه اسناد مبتنی بر «پیش‌ران‌»هایی تدوین و طراحی می‌شوند تا آینده وقوع محتوای هدف را عینی‌تر ترسیم و تبیین کنند. در بازبینی بیانیه گام دوم از این منظر، می‌توان بر اساس اهمیت و اولویتی که به وا‌ژگان کلیدی متن داده شده... ادامه »
20
نگاه واقع‌ بینانه؛ مغز بیانیه گام دوم
چکیده: رهبر انقلاب در این بیانیه، در دو محور اصلی «این نقطه تاریخ که بر آن ایستاده ایم» را تشریح می کنند. ابتدا با برشمردن تجارب و نقاط ضعف و قوت چهل سال اول. با رویکردی واقع بینانه و رئال، و نه شعاری و اتوپیایی، به قضاوت گذشته می نشینند. با تمجید و افتخار از نقاط قوت خصوصا پیشرفت های علمی و نظامی سخن می گویند. رهبر انقلاب اسلامی د... ادامه »
20
ثبت اطلاعات ۳۵۹۴ منطقه تبلیغی خراسان جنوبی در سامانه اطلس
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: اطلاعات سه هزار و ۵۹۴ نتطه تبلیغی استان در سامانه اطلس به ثبت رسیده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به سامانه اطلس بیان کرد: اطلاعات فرهنگی و مذهبی و فعالیت‌های تبلیغی روحانیون و مبلغان همراه با ... ادامه »
18
«گام دوم انقلاب» به مثابه «سیاست‌نامه»
چکیده: انتشار متن بیانیه‌ی رهبر انقلاب در حوزه‌ی عمومی و به ویژه در میان نخبگان دانشگاهی و فعالان سیاسی، پژواک‌های گوناگونی داشت. در این میان برخی آن را نخوانده ستودند و برخی دیگر شتابزده نکوهیدند. تأملات خرد و کلانی هم در تفسیر و تفصیل ابعاد و زوایای آن روی نمود که همگی مایه‌ی غنای گفتوگوی عقلانی و تثبیت حوزه‌ی عمومی سیاست ملی خو... ادامه »
17
بررسی و تبیین الزاماتِ مطالعه، فهم و عملیاتی‌سازی بیانیه‌ گام دوم
چکیده: بازخوانی و پرداختن به شعارهای اصیل، جهانی و فطری انقلاب همچون «آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت و برادری» هم به تعمیق بیانیه کمک می‌کند و هم برای حرکت در گام دوم، پرچمی بلند می‌کند تا راه و بیراه مشخص شود. این شعارهای اصیل اگر با زبانی مناسب و ناظر به مسائل و اقتضائات دنیای کنونی برای جوان... ادامه »
17
«آرمان‌گرایی واقع‌بینانه» در بیانیه گام دوم انقلاب
چکیده: انقلاب ایران انقلابی است در تئوری‌های انقلاب، چه در علّت‌ها و زمینه‌های پیش از وقوع انقلاب و چه مسائل بعد از آن. این‌بار دیگر نه از دیکتاتوری ژاکوبَنی بعد از انقلاب خبری بود و نه از دوره ترمیدوری انقلابی در تئوری‌های انقلاب انقلاب ایران انقلابی است در تئوری‌های انقلاب، چه در علّت‌ها و زمینه‌های پیش ... ادامه »
10
بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
چکیده: [اگر می‌خواهید این بیانیه را چاپ و توزیع کنید، فایل PDF را از اینجا دریافت کنید] انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پ... ادامه »
07
۱۰۰ حاشیه بر بیانیه گام دوم انقلاب (+ لینک دانلود)
چکیده: هدف این نسخه فشرده آن است که اولا، متن بیانیه را از زبان مقام معظم رهبری شرح و تفسیر نماید تا در دام تحلیل های تحمیلی و یا ابهام های متنی نیفتیم و ثانیا، این کار در کمترین زمان ممکن روانه بازار اندیشه گردد. در پی صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظّم انقلاب، حجّت الاسلام حسین بغدادی و جمعی از طلاب مدرسه معصومیه قم طی پژ... ادامه »
صفحه 2 از 335اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
اين ماه: 93783                              ديروز: 3850                              امروز: 2963

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.