05
بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از خانه عالم شوسف
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از روند پیشرفت خانه عالم در شوسف بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حسن مودی مسئول نمایندگی فرهنگی تبلیغی شوسف از بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از خانه عالم شوسف خبرداد. وی گفت: دراین بازدیدکه روز چهارشنبه ۹۷/۸/۲ انجام شد، حجت‌الاسلام احمدرضایی، مدیرکل تبل... ادامه »
05
نقش تاثیرگذار مبلغین و مبلغات در کاهش آسیب های اجتماعی
چکیده: کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گفت: مبلغین و مبلغات درکنترل وکاهش آسیب های اجتماعی نقشی اساسی دارند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، محمدحسین میثاقی کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طبس گفت: امروز آسیب های اجتماعی به‌عنوان اموری که نظم عمومی جامعه،هنجارها و ارزشهای دینی و اخلاقی را مورد تعر... ادامه »
05
پدافند غیر عامل دفاع در مقابل تهدیدهای متنوع دشمن است
چکیده: رییس اداره تبلیغات اسلامی سرایان در تشریح پدافند غیر عامل در نماز جمعه این هفته سرایان آن را دفاع در مقابل تهدیدهای متنوع دشمن دانست. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسن سهرابی نژاد، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرایان و امام جمعه موقت سرایان در خطبه دوم نماز جمعه ۴ آبانماه پس ازتوصیه به تقوی ال... ادامه »
05
۲۵۰۰ زائر خراسان‌جنوبی پای پیاده به حرم امام رضا (ع) می‌روند
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 2500 زائر خراسان‌جنوبی پای پیاده به حرم امام رضا (ع) می‌روند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی، مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی به برنامه های اربعین در خراسان‌جنوبی اشاره کرد و گفت: امسال بیش از ۴۵۰ مبلغ از شهرهای قم، مشهد و دف... ادامه »
05
اعزام کاروان ۱۰نفره دوچرخه سواران شهرستان سرایان به مشهد مقدس
چکیده: کاروان 10 نفره دوچرخه سواران شهرستان سرایان به مشهد مقدس اعزام شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسن سهرابی نژاد، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرایان در مراسم بدرقه کاروان دوچرخه سواران شهر سرایان گفت: این کاروان ده نفره به سمت مشهدمقدس حرکت خود را از گلزار شهدا ی سرایان در تاریخ سوم آبان ما... ادامه »
03
پدافندغیرعامل با رویکرد بهداشت وسلامت
چکیده: حسینعلی محمدی شیرکلایی[۱] ، فرهاد مصدری[۲] مقام معظم رهبری (مدظله العالی): «پدافندغیرعامل مثل مصونیت سازی بدن انسان می باشد ،از درون ما را مصون می کند.» مقدمه پدافند غیرعامل دردنیایی متلاطم با تهدیدات نامتقارن به عنوان ضامن بقای هر سیستم وکشور و محمل مناسب برای بقاء، استمرار و تداوم حرکت یک سی... ادامه »
03
فرماندار بیرجند: پدافند غیرعامل موثرترین روش مقابله باجنگ نرم
چکیده: فرماندار بیرجند گفت: پدافند غیرعامل موثرترین روش مقابله در جنگ نرم دشمن است که باید در این راستا آموزش ها در مدارس افزایش یابد. علی ناصری در جلسه برنامه ریزی ستاد نکوداشت هفته پدافند غیر عامل استان با بیان اینکه در حوزه سایبری دچار آسیب هستیم، اظهار کرد: علی رغم همه هشدارها، کلاهبرداری های تلفنی ادامه دارد. وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شد... ادامه »
03
سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضايي کشور
چکیده: در ۲۸ اُمین جلسه کمیته دائمي"سند راهبردي پدافند غيرعامل حوزه فضايي کشور " مورد بررسي قرار گرفت. بیست و هشتمین جلسه کميته دائمي(شوراي عالي) پدافند غيرعامل کشور به رياست سرلشكر پاسدار محمد باقري و ساير اعضاء در محل ستادكل نيروهاي مسلح برگزار گرديد. سرلشکر پاسدار محمد باقری ضمن عرض تسلیت ايام اربعين حضرت اباعبدالله الحسين فرمودند: حقيقتاً اربعين د... ادامه »
03
طرح جامع پدافند غیرعامل خراسان جنوبی تهیه می شود
چکیده: اصغر نظافت در جلسه برنامه ریزی ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با بیان اینکه باید در حالت صلح و ثبات  هم آماده دفاع باشیم، افزود: در شرایط کنونی هم در حال جنگ هستیم با این تفاوت که صدای باروت نداریم. نظافت بیان کرد: راهبرد دشمن راهبردی چندگانه و ترکیبی است و محور آن را در فضای مجازی و سایبری گذاشته تا تاثیری بر روان جامعه بگذارد. وی ب... ادامه »
02
رویکرد تبلیغی در حوزه پدافند غیرعامل، علمی و هوشمندانه باشد
چکیده: معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی درباره ضرورت های پدافند غیرعامل برای تاثیر گذاری بیشتر، گفت: رویکرد پدافند غیرعامل علمی و هوشمندانه باشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد علی سلم آبادی در جلسه برنامه ریزی هفته پدافند غیرعامل با اشاره به ضرورت های موفقیت در اجرای برنامه های پ... ادامه »
02
سیاست های پدافند غیر عامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: مساجد می توانند بهترین فضا را برای عملیاتی کردن و استمرار پدافند غیر عامل فراهم کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام احمد رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در جلسه برنا مه ریزی هفته پدافند غیر عامل با تاکید بر این که سیاست های پدافن... ادامه »
01
تمام لحظات عرش‌پیمایی حسینی را قدر بدانیم/ توصیه‌هایی برای پیاده‌روی اربعین
چکیده: در روایات علاقه به امام حسین(ع) در کنار علاقه به زیارت ایشان ذکر شده، گویا بر اساس این روایات نمی‌شود به امام حسین (ع) علاقه‌مند بود، اما به زیارتش مشتاق نبود. اربعین روز نشان دادن حد اعلای این عشق و علاقه است به سالار شهدا. یک حرکت جهانی با شکوه که نشانه‌ای است از نشانه‌های شیعه بودن. اشتیاقی که سختی راه، سرما و گرما نمی&zwn... ادامه »
01
عرفان یک چیز است و اسلام چیزی دیگر/مسلمان جواهری باشیم و نه عرفانی و عاشقانه
چکیده: اولین کاری که کردم این بود که کتابی با نام نسبت دین و عرفان نوشتم. فقط تلاشم این نیست که عرفان را رد کنم؛ تلاشم این است که عرفان یک چیز است و دین مقدس اسلام چیز دیگر. عرفان اسلامی همیشه در ترازوی نقد و بررسی بزرگانی از فلاسفه و فقها وزن‌کشی شده است؛ درحالیکه برای طرفداران عرفان، کفه وجوه مثبت سنگین‌تر بوده و برای مخالفین عرفان، کفه وجو... ادامه »
01
عوامل تضعیف و تقویت درجه ایمان
چکیده: برخی موارد، ایمان انسان را ضعیف می‌کند و برخی اعمال، درجات ایمان را افزایش می‌دهد، حسد ایمان را می‌خورد و نابود می‌کند همچنان که آتش هیزم‌های خشک را می‌سوزاند و نابود می‌کند، همچنین بنا بر روایات اسلامی، یکی از آثار عجب این است که ایمان را فاسد می‌کند همانطور که سرکه عسل را فاسد می‌کند. حجت‌الاسل... ادامه »
30
کتاب‌ها می‌گویند چطور بیندیش
چکیده: کتاب‌ها در شیوه اندیشیدن ما و ساخت چهارچوب‌ها دخیل هستند. چطور و چگونه؟ در این مطلب به برخی موارد اشاره شده است. نتایج تحقیقات دنیل کانمن (Daniel Kahneman) و آموس تورسکی (Amos Tversky) در دهه هشتاد نشان داد که برخلاف تصور ما که طرز تفکر و رفتار جوامع بشری بر حول محور منطق گردش می‌کند، شیوه تفکر ما برای سادگی بیشتر به کلیشه‌ها... ادامه »
30
بهرمند شدن ۴روستا از نعمت روحانی مستقر در نیم سال اول۹۷
چکیده: ۴ روستای زیرکوه در نیمه اول سال ۱۳۹۷ از نعمت روحانی بهره مند شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه از استقرار روحانی در نیمه اول سال ۱۳۹۷ در روستاهای اردکول، اسفاد، بمرود و چشمه بید خبر داد. وی به نقش ارزشمند روحانیون در مناطق تبلیغی اشاره و افزود: روح... ادامه »
30
اپیدمی زندگی سگی!
چکیده: تظاهر به‌ زندگی‌ مدرن‌ غربی و کمبود روابط‌ عاطفی در میان افراد جامعه موجب شده است که جوانان به نگهداری از حیوانات در محیط خانه روی آورند، این درحالی است که فرهنگ ایرانی و اسلامی ما با این امر سازگار نیست. امروزه تغییر در سبک زندگی اقشار مختلف جامعه، بسیار ملموس شده و روند فزاینده‌ای را در پیش گرفته است. تغییر د... ادامه »
30
برگزاری طرح تلاوت نور به همت روحانیون مستقر در ۳۰ مسجد شهرستان قاین
چکیده: مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین از اجرای طرح تلاوت نور به همت روحانیون مستقر و طرح هجرت در 30 مسجد این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام احمد علیپور، مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین، هدف از اجرای طرح تلاوت نور در مساجد این شهرستان را ترویج فرهنگ تدبر و درک معانی قرآن در جامعه عنوان کرد... ادامه »
29
انتشار پیام‌های قرآنی نیاز به کار تخصصی دارد
چکیده: نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: پیام‌های قرآن به گونه‌ای برای ملت بیان شود که مؤثر باشد و این نیاز به کار تخصصی دارد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، آیت الله سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در دیدار با خبرنگاران خبرگزاری ایکنا در خراسان‌جنوبی و مدیر شعب ایکنا، گفت: خل... ادامه »
29
حاکمیت، پاسخ‌گوی نیاز جامعه مطالباتی نیست/جامعه ایران، زنده، پویا و در حال حرکت است
چکیده: آیا جامعه امروز ما با فروپاشی یا انحلال و انسداد روبرو شده و یا جامعه‌ای زنده و پویا در حال حرکت است؟ در آخرین برنامه مجله علوم انسانی زاویه، تحلیل‌های رقیب از وضعیت کنونی جامعه مورد بررسی قرار گرفت و به سوالاتی در این زمینه پاسخ داده شد. مجله علوم انسانی زاویه در برنامه گذشته با حضور دکتر کچوییان و مهندس عبدی به مسئله فروپاشی اجتم... ادامه »
صفحه 9 از 335اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين   
اين ماه: 93796                              ديروز: 3850                              امروز: 2976

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.